Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

müdürle tartıştım, çıldırmak üzereyim...

Konu, 'Her Telden' kısmında mevali tarafından paylaşıldı.

1. mevali

mevali Aktif Üye

ya dengesizin biri gelmiyor okula kendini halsiz hissediyormuş, ben de onun derslerine giriyorum.Ama müdür rica yerine git onların başında dur! diyor. her seferinde aynı şey. ben de çocukları bahçeye çıkardım geldi, ters ters bu böyle olmaz ya sınıfa al ya da lab.a. dedi. ben de de attı vitesler. "Hocam ben de rahatsızım,onun derslerine girmek zorunda değilim, tavrınız çok farklı,işinize geldiği gibi" dedim.Adam da "bundan sonra görevlerini yapacaksın"dedi. bir de parmak salladı. dengesiz. biraz erken çıkıyorum diye...

2. mevali

mevali Aktif Üye

çıldıracağım ya :x

3. arifa19

arifa19 Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam sıkmayın canınızı... yine sana muhtaç olacaklar...sen yine saatinde çık onların ağzına laf verme...

4. xsentius

xsentius Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam ben böyle şeylerle karşılaşmamak için ilk seferden başlarında öğretmen olmayan öğrencileri sınıfa almam dedim. O sınıfta dur dediklerindede hep bakım yapacağım tutuyor niyeyse :p 1 söylüyorlar 2 söylüyorlar 3.yü demiyorlar. Atarlı olduğumuda bildikleri için pek sorun çıkmıyor.

5. mevali

mevali Aktif Üye

öyle yapacağım zaten, canı cehenneme ya dersimiz yokki şu formatörlüğü istemeyelim.

6. katre82

katre82 Site Gezgini

benide bugün çıldırttılar. hepsi aynı imalat hatası herhalde.

7. netame

netame Süper Üye Süper Üye

bazen insanın içine atması patlamasından daha kötü oluyor ama yine de iyi olmuş diyemicem hocam, derdi nedir bu insanların, nereden buluyorlar biz mutsuzken bu can sıkıntısı hareketleri anlamak zor

8. pythagorean

pythagorean Seçkin Üye Seçkin Üye

Nöbetçi öğretmen kimse onun görevidir. Sal bahçeye gitsin. başlarına bişey gelirse nöbetçi öğretmenle o idareci bozuntusu yanar. Hiç sıkma canını hocam. Askeriye değil orası, sallamadığın zaman tıpış tıpış adam olmayı öğrenir.

9. masci

masci Seçkin Üye Seçkin Üye

bence dahada erken çıkın hocam bişey diyemez nooluyomuş öyle...

10. kade38

kade38 Üye

:+1:

11. mevali

mevali Aktif Üye

yok ya, istifa da edemiyormuiuz, etmeyi düşündüm, edersem bir daha form. olamazmışım ve norm fazlası olduğumdan açıkta kalırmışım,

12. i.d.

i.d. Seçkin Üye Seçkin Üye

ben de tartıştım şimdi çok rahatım angarya işler gelmiyor. giriş çıkışa dikkat ediyorum. idarecileri de takip ediyorum erken çıkma geç gelmeleri elimde koz olsun.

13. m_esen

m_esen Seçkin Üye Seçkin Üye

bende geçen hafta atıştım bunlar ağız birliği ediyo galiba. şimdi bilgisayarlar ve site dışında hiç birşeye bakmıyorum saat 5 tede çıkıyorum kafam rahat. bi işleri düştüğünde bu benim görevim değil diyorum kızıl bozul oluyo gidiyo. ama dedim kendisine 8-5 memuru olurum kendi işim dışında hiç bişeye elimi değmem diye sandiki dediğini yapamaz. şimdi kaşına geçip ayak ayak üstüne atıyorum yada bol bol geziyorum bahçede çatlıyo kendiside. istediği mesai ise uyun hocam ama göreviniz dışında hiç bir işe el atmayın. bişe dersede formatör görevleri yazısını önüne koy sesi çıkmaz.

14. hasari

hasari Hiperaktif Üye Hiperaktif

sakin olun idare edin davranışları devam ederse sizde tepkinize devam edin.

15. otherm

otherm Seçkin Üye Seçkin Üye

müdürlerin tek kozları çıkış saatleri, rehberlikçiler gibi giriş çıkış saatlerimiz yönetmelikle bi sabitlense o zaman görecem ben o müdürleri, nasıl bu kadar keyfi davranabiliyorlar...

16. mevali

mevali Aktif Üye

ben de dikkat edeceğim, ben de rahatladım ama sinirlerim çok bozuldu. görevim neyse dengesiz bunlar ya. akşam 5te çıkarım olur biter.yapmadığım tekşey o.

17. ertugcum

ertugcum Aktif Üye

rahat ol hocam, bi süre sonra düzelecektir.Tecrübe ile sabittir.Tam saatinde çıkarsın olur biter. Sen kendi işini düzgün yap onun eksiği her zaman olacaktır. Sonra yüzü olmuyor sana bi şey söylemeye sakin, takmadığını göster...

18. mevali

mevali Aktif Üye

bunu hiç böyle görmemiştim ya. Tavrına sinir oldum.

19. glimmer

glimmer Süper Üye Süper Üye

sizin boş sınıfın başında durma mecburiyetiniz yok.
    ya hocam onların tafrasını cekeceğinize cıkın 5 te.. hiç olmazsaa sadece kendi işinizi yaparsınız eyvallahınız olmaz

20. ckayatr

ckayatr Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam okuldan erken çıkmamız hep böyle durumlarda idarecilerin eline koz veriyor. şu an formatör değilim ama daha önceki okulumun eski müdürü bana böyle bir imada bulunduğunda ben de açtım ağzımı yumdum gözümü bir solukta görevim olmadığı halde yaptığım işleri sayıverdim ve o günden sonra bir daha bana karışmadı. bize ihtiyaçları var bunu bildikleri halde üzerimize geliyorlar

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal