Muğla İl Dışı 2021

Kodla Büyü

sare

Site Gezgini
157 puanla Kavaklıdere yazmayı düşünüyorum arkadaşlar. Muğla düşünen diğer arkadaşlarım da puan yazabilir misiniz?

149 hocam benim. Ama Muğla’yı çok bilmiyoruz. Okula giden çocuklarımız var. İyi okulların olduğu yerleri yazmalıyız

Hocam nerden gidilir gelinir nerden bu yapılmaz ona bakacam şimdi. Hani her memurun hayali Muğla’da deniz kenarında yaşamak ya. O hayalle çıktık yola eşime kalsa heryeri yazalım diyor. Ama ben daha tedbirli gitmek istiyorum

Ben muğlalıyım, ailem için gitmek istiyorum. Ancak okul çağında çocuğum var. Ben değil o rezil olacak. Merkezden gidip gelmek eziyet olacak. Seneye daha iyi yerler açmayacaklar. Arada kaldım.

Ben muğlalıyım, ailem için gitmek istiyorum. Ancak okul çağında çocuğum var. Ben değil o rezil olacak. Merkezden gidip gelmek eziyet olacak. Seneye daha iyi yerler açmayacaklar. Arada kaldım.
Bende aynı durumdayım hocam. Muğlalı değilim ama yaşadığım yerde çok kötü değil. Ama Muğla’ya atanma uğruna kızlarımın eğitimini mahvetmekten korkuyorum. Zaten sınıf değiştirecekler. Birde iyi bir okul bulamazsam. Bodrum Marmaris Datça Köyceğiz var. Buralarda güzel okullar var mı Bilmiyorum

Eğer çoluk çocuk olmasa kapağı Muğla’ya Antalya’ya atayım sonra İl içi isterim dicem. Ama 3 yılda bir çocuğu yerinden edemem. Gençlik güzeldi bavulu toplayıp tayin istiyorduk

Köyceğizdeki okul dağ köyü. Köyceğiz gibi düşünmeyin. 1050 rakım, 50 km tırmanacaksınız hergün.

Marmaris merkezde iyi okullar var, burda kalıp söğüt ya da hisarönüne gidip gelebilirsiniz. Bodrumda da iyi okullar var, ancak kiralar çok yüksek sanırım.

Ya kusura bakmayın 149 puanla hayal kuruyoruz büyük ihtimal. Ama işte Nasrettin hoca gibi ya tutarsa diye korkuyoruz. Bodrum’un pahalı olmasını duyduk. Ama Marmaris’te öle mi acaba

Hocam Muğla meb en iyi okullar listesi yayınlamış. Oraya baktım Milas en başta. Bende Milas yazdım. O listeye bakarak sıraladım ☺️

Hocam nerden gidilir gelinir nerden bu yapılmaz ona bakacam şimdi. Hani her memurun hayali Muğla’da deniz kenarında yaşamak ya. O hayalle çıktık yola eşime kalsa heryeri yazalım diyor. Ama ben daha tedbirli gitmek istiyorum
hocam Muğlalıyım, Muğlada deniz yok : ) En yakın deniz (akyaka) 30 dk. Ama yüzülecek yer dersen AKBÜK derim o da 45 dk. dağ yolu. Sonra hayal kırıklığı yaşama. Nerden geliyorsun bilmiyorum ama bir muğlalı olarak tercih hakkım olmasına rağmen Antalyaya geldim. tabii ki zamanında şimdi imkansız. Muğla çok küçük bir il. Aradığınız şeyleri bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Sonra Aydın'a gidersiniz. Çok güzel bir yer ama eksik bulabilirsiniz şehri. Dürüst olmak lazım. Oralı olmama rağmen yaşamayı tercih etmedim. Hele ki çocuk var diyorsunuz. Dediğimi zamanla anlarsınız. Hayırlı tayinler.

tayin kavaklıdere düşünüyorsan bu dediklerim geçerli. Marmaris falan varsa açık orası daha güzel tabii.

Marmaris söğüt ve Hisarönü var sadece. İkiside cennet gibi yerler özellikle söğüt ama Marmaris’ten gelip gitmek çok zor tam dağ yolu ve yolları kötü. Orada da çocuklarımız için yeterli okul bulmak zor maalesef. Hisarönü şehir merkezinden ulaşımı daha kolay tabi. Son yangınlarda en büyük zararı gördü Hisarönü hala yanıyor. Ben 220 puan ile kavaklıdereyi yada bodrumu düşünmüştüm ama daha yüksek arkadaşlar var imkansız gibi

220 puanla nasıl zor oluyor anlamadım, bizim bölümde puanlar o derece uçtu mu? Burada millet yazmış 250 -300 onlara çok takılmayın tercihlerinizi yapın

Bu forumda 220 üzerinde puan yazılmadı hocam. Siz whatsapp ya da telegram grubunda mı gördünüz o puanları?

Bende forumlardan görüyorum arkadaşlar 270-290 puanlar ki görev yerlerinden kaynaklı tabi ben genelde merkez okullarda çalıştım. Seydikemer ve Kavaklıdere 1 er 2 şer boşluk olduğu için ümitli değilim dedim. Hatta tayin rehberi diye bir sitede paylaşılmış 340 puanlar falan var bilişimde doğruysa:))

Geri