Kodla Büyü
Hocam merhabalar elinize emeğinize sağlık. Güncelleme için link çalışmıyor. Sorunumuz şu anons ayarlarında otomatik tikini kaldırıp kendi anonslarımızı seçip kaydet dedikten sonra o kısımdan çıkıp tekrar girdiğimizde yine otomatik seçili oluyor bir türlü çözemedik.

Ayrıca hızlı saat kurulumu da pasif

Uzun süre sonra ufak bir güncelleme yayımlamak istiyorum. Bu güncellemede bir kaç kritik sorun ve basit sorunlar düzeltilmiştir.

Güncelleme Kurulum Talimatı;

1. Öncelikle BURADAKİ adreste bulunan dosyayı indirip kurmanız gerekmektedir.
  2. Daha sonra BURADAKİ güncelleme dosyalarını indirip rar arşivinden çıkartıp programın kurulu olduğu dizinin içerisine direkt atmanız gerekmektedir. Karşınıza gelecek olan hata mesajında dosyaları değiştir ve üzerine yaz seçeneğine basıp üzerine yazmasını sağlayın veya güncelleme dosyasındaki dosyaları kurulu olan dizinden elle tek tek silebilip rar arşivindeki dosyaları kurulu olan dizine atabilirsiniz.
Kullanım esnasında gariplik veya sorun tespit ederseniz eğer ekstra güncelleme sağlanacaktır.

Hocam bir günde 15 saat mi var acaba? Bizim okulda toplam 17 saat ders varda, alternatif çözüm arıyoruz.

Merhabalar, program okullar için ücretsiz diye hatırlıyorum ama ücretli mi acaba? Kurulumu yaptım, güncelleme yi indirip kurulum klasörüne attım ama çalıştırınca giriş için şifre istiyor.

Geri