MS - Okul Zil Pro v5.1

Kodla Büyü

mrtsntrk

Aktif Üye
Program Özellikleri;

Hafta içi ve hafta sonu ders zamanlaması ayarlayabilme

Her güne ayrı zamanlama yapabilme

Teneffüste müzik yayını

Girişe şifre koyabilme

Windows açılışına ekleyebilme ( Bilgisayar açıldığında Okul Zil Programı kendiliğinden açılacaktır. Menü – Genel Ayarlar penceresinde Windows açılışına ekle kutucuğunu seçip kaydet butonuna basmanız gerekiyor. Kaydetme işlemini yapmadan antivürüs sistemini geçici olarak devre dışı bırakmanız gerekmektedir. Sebebi kayıt defterine girdi yaptığından bazı antivürüs programları virüs gibi görebilmektedir.)

Sistem tepsisine gönderme

Etkinlikler için geçici olarak zili devre dışı bırakabilme

Program içerisinden İstiklal Marşı, Saygı duruşu ve Siren çalabilme özelliği

Bilgisayarı kapatma saati ayarlayabilme

PROGRAMIN BİR ÜST SÜRÜMÜ ÇIKMIŞTIR!!...

BURAYA TIKLAYARAK YENİ SÜRÜM HAKKINDA BİLGİ İÇEREN SAYFAYA GİDEBİLİRSİNİZ...

Program ekte'de mevcuttur.

Ekli dosyalar

• anaekran.jpg
    anaekran.jpg
    128.1 KB · Görüntüleme: 358
  • menu_ekrani.jpg
    menu_ekrani.jpg
    128.4 KB · Görüntüleme: 295
  • log_kaydi.jpg
    log_kaydi.jpg
    65.2 KB · Görüntüleme: 259
  • ses_ayarlari.jpg
    ses_ayarlari.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 270
  • iletisim_paneli.jpg
    iletisim_paneli.jpg
    55.8 KB · Görüntüleme: 255
  • guncelleme_paneli.jpg
    guncelleme_paneli.jpg
    24.4 KB · Görüntüleme: 247
  • giris_paneli.jpg
    giris_paneli.jpg
    40.5 KB · Görüntüleme: 263
  • yukleme_ekrani.jpg
    yukleme_ekrani.jpg
    26.8 KB · Görüntüleme: 244
  • simgeleme.jpg
    simgeleme.jpg
    13.7 KB · Görüntüleme: 217
  • Okul_Zil_Pro_v5.1.rar
    30 MB · Görüntüleme: 296
Son düzenleme:
hocam okuma saati gun ve saat ayariyla beraber okuma ssaati icin muzik belirleme menusu olsa super olur

Hocam birde otomatik bilgisayarı başlatma eklenebilir mi. hergün bi saatte açsın çalışsın ve bi saatte bilgisayarı kapatsın?

Anfinin de sürekli açık kalmaması için dijital zaman saati aldım. Zil çalma saatlerinde anfi açılıyo. Gün boyu anfi açık kalmamış oluyo.

Hocam Rar dan çıkarırken erişim engellendi hatası verdi

Hocam okuma saati ve her saat için müzik ayarı olsun mu demeye çalıştınız kısaca?
Evet hocam okuma saati ayarlanıp her okuma saatinde farklı melodi çalsa süper olur.biz hergün için kaçıncı saat okuma saati olduğunu programa işleyeceğiz, o da ilk 20 dk bizim belirlediğimiz müziği çalıp süre sonunda susacak. Çok mu oldu

Evet hocam okuma saati ayarlanıp her okuma saatinde farklı melodi çalsa süper olur.biz hergün için kaçıncı saat okuma saati olduğunu programa işleyeceğiz, o da ilk 20 dk bizim belirlediğimiz müziği çalıp süre sonunda susacak. Çok mu oldu

Önerinizi programa ekleyeceğim.

Hocam zil sesi ayarları ve teneffüs müzik kontrol butonları çalışmıyor bende. bir de teneffüste müzik çalması için müzik ekliyorum. müzik ayarlarını kaydet diyorum ve o ekrandan çıkıyorum. Tekrar baktığımda müzik listesi boş görünüyor ve müzik çalmıyor

Bende de arşiv hatası verdi, bir kontrol edebilirmisin tekrar dosyayı hocam?

Ücretsiz değil mi? süre kısıtlaması mevcut mu?

Hocam arşiv sorunlu değil kontrol ettim problem yok. Anti virüs sisteminiz virüslü olarak algılayıp siliyor olabilir veya rar arşivi 64 bit altı olduğundan dolayı sorun yaratıyor olabilir. Ücretsiz programdır.

Hocam zil sesi ayarları ve teneffüs müzik kontrol butonları çalışmıyor bende. bir de teneffüste müzik çalması için müzik ekliyorum. müzik ayarlarını kaydet diyorum ve o ekrandan çıkıyorum. Tekrar baktığımda müzik listesi boş görünüyor ve müzik çalmıyor

Hocam sorununuzun çözümünü halledeceğim en kısa sürede ayrıca gelen fikirleri de eklemeye çalışıyorum biraz zaman tanırsanız güzel şeyler çıkaracağım. Teşekkürler :)

dosya boyutu : 30,0 MB (31.472.825 bayt)
kurmak için dosyaya tıklayınca da Arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı uyarısı geliyor.
Rar ın içini dahi göremiyoruz - rardan çıkarırken gelen hata değil yani, rar a tıkladığımızda hata geliyor.

dosya boyutu : 30,0 MB (31.472.825 bayt)
kurmak için dosyaya tıklayınca da Arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı uyarısı geliyor.
Rar ın içini dahi göremiyoruz - rardan çıkarırken gelen hata değil yani, rar a tıkladığımızda hata geliyor.

Arşivi tekrar güncelledim. Bilgisayardaki kurulu olanı kaldırdım. Yeni güncel sürümü kurdum ve orjinal lisansını satın aldım. Sorun çıkarsa bunda da artık bilmiyorum başka çaresini bulacağız :)

Evet hocam okuma saati ayarlanıp her okuma saatinde farklı melodi çalsa süper olur.biz her gün için kaçıncı saat okuma saati olduğunu programa işleyeceğiz, o da ilk 20 dk bizim belirlediğimiz müziği çalıp süre sonunda susacak. Çok mu oldu

Hocam sizin önerinizi programa entegre ettim. Umarım hoşunuza gider. Kusurlu yönlerini bildirirseniz değişiklik yapabilirim.

Hocam birde otomatik bilgisayarı başlatma eklenebilir mi. her gün bir saatte açsın çalışsın ve bir saatte bilgisayarı kapatsın?

Hocam sizin dediğiniz sistemi entegre ettim yeni güncellemede yayımlayacağım fakat her işletim sisteminde çalışmıyor. O yüzden test modunda olacak yani kullanamayabilirsiniz. Şimdiden söyleyeyim sonra hayal kırıklığına uğramayın.

Hocam winrar ı güncelleyince problemim çözüldü. Winrar eski sürümdü. Yenileyince düzeldi.

Geri