mobil uygulamalar dersi

Kodla Büyü

mali0666

Üye
Arkadaşlar yeni eğitim öğretim sezonu hayırlı olsun hepimize. Megep'te modüllerin hazırlandığı yazıyor ama mobil uygulamalar dersi seçen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi öğrencilere neler anlattıkları hakkında.

Arkadaşlar yeni eğitim öğretim sezonu hayırlı olsun hepimize. Megep'te modüllerin hazırlandığı yazıyor ama mobil uygulamalar dersi seçen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi öğrencilere neler anlattıkları hakkında.
Bu ders 12. Sınıf dersi olduğu için bu yıl 11.sınıflarda seçilemiyor. 12 ler de eski sisteme tabi olduğu için bu ders onların çizelgesinde yok. Dolayısıyla bu ders bu yıl okutulmayacak. Seneye kadar modül çıkar mı bilemiyorum.

Bu derste kullanılacak program hangisi arkadaşlar.Derse girmiyorum fakat Laboratuara kurmam gerekli ?Android studio kursam sıkıntı çıkarır mı?

iyi de hocam web tasarım dalında seçmeli meslek derslerini nasıl seçtiniz diğer dal dersleri seçilince modüllerde azaltma yapılamıyor 6 saat lik bir ders ayarlayabildiniz mi geçen sene 4 saat elektronik uygulamalar ve veri tabanı orginizasyonu seçmiştik bu sene modül azaltma da yapılamıyor

Hocam nasıl seçildi bilmiyorum.Sadece derste hangi program kullanılacak onu öğrenmek istemiştim.Android studio kurulumu biraz sıkıntı gibi.Dersi seçenler hangi programı kullanıyor neler yapıyorsunuz yardımcı olursanız sevinirm..

Hocam nasıl seçildi bilmiyorum.Sadece derste hangi program kullanılacak onu öğrenmek istemiştim.Android studio kurulumu biraz sıkıntı gibi.Dersi seçenler hangi programı kullanıyor neler yapıyorsunuz yardımcı olursanız sevinirm..
bu yıl dersi okutamayız ki nasıl seçelim hocam. Seneye zorunlu ders. bu yıl seçmeli ders olarak bile seçemeyiz ki zorunlu olduğundan dolayı. seçen varsa şu an hata yapıyor. aynı dersi tekrar tekrar alacak mı öğrenciler yani.

Hocam ders şu anda seçilemediği için boyle bir dersimiz yok. Bu konuda size yardimci olamayacağım. Kusura bakmayın.

Geri