Milleni.com

Kodla Büyü

ogretmenokan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Milleni.com internet aboneliği yaptırmak isteyen 9A69BE53 referans koduyla internetinizi açtırırsanız 1 ay size bir ay bana ücretsiz internet veriyor.

hocam mümkünse bulaşma. Aç ttnet, aç turkcell. zaten bu millenicom ya turkcell yada ttnet altyapısını kullanıyor. ben millenicom kullandım. evi taşıdım. 3-4 ay internetimi taşıyamadılar. eski evde turkcell altyapı kullanıyorlardı. yeni evde turkcell altyapı yok. adamlara ilk gün açtım dedim. altyapı yok, ya ttnet altyapıdan kullandırın yada iptal edin. yok taşıyacağız diye işlem başlattılar. 3 ay kavga dövüş. eski eve taşınanda bunlar yüzünden bağlatamadı. bir taraftan da eski evin ev sahibi rahatsız edip duruyor. 3 ay sonra sizin yeni binada altyapı yok. taşıyamıyoruz demesin mi? e iptal edin. o da yok. iptal etmeyiz diyorlar. sonra yeni abonelik açtırın onu ttnet altyapıdan açalım daha sonra eski aboneliği iptal edelim dediler. yakayı kurtarmak için yeni abonelik açtırdım. taahhütsüz kullanıyorum. Turkcell altyapı kurduğu an iptal edip Turkcell e geçeceğim. 10-20 fazla veririm ama kafam rahat olur.

Ben 3 yıl kadar türknet kullandım. Taşındığım evde cam kablo fiber vardı.1 ay türknet taşıyamadı. Türkneti iptal edip millenicomu aradım.2 saat içinde gelip gpon ve 5g modemi bağladılar.10 dakika sonra internetim açıldı. Tamda canlı derslerin en yoğun olduğu zamanda. Oca.. şu anda Mayıs aylık 8tl modem kirası ödememin haricinde en küçük internet kesilmesi vb. yaşamadım. Hergün hız testi yapıyorum. hızlıca fast.com da türknet 24 civarı maksimum çıkarken millenicomda 47mps gördüm. Türknette çoğu zaman youtubeden hd video bile izleyemiyordum. Aynı hızda. Araştırmak lazım ben memnunum.

fiber olduğu için 100mps üzeri veriyor ama ben 85 tl olsun diye 35mps paketi aldım.Türknette paketim 35 mps idi.

Ben 3 yıl kadar türknet kullandım. Taşındığım evde cam kablo fiber vardı.1 ay türknet taşıyamadı. Türkneti iptal edip millenicomu aradım.2 saat içinde gelip gpon ve 5g modemi bağladılar.10 dakika sonra internetim açıldı. Tamda canlı derslerin en yoğun olduğu zamanda. Oca.. şu anda Mayıs aylık 8tl modem kirası ödememin haricinde en küçük internet kesilmesi vb. yaşamadım. Hergün hız testi yapıyorum. hızlıca fast.com da türknet 24 civarı maksimum çıkarken millenicomda 47mps gördüm. Türknette çoğu zaman youtubeden hd video bile izleyemiyordum. Aynı hızda. Araştırmak lazım ben memnunum.
işte sorun taşınma sürecinde oldu hocam. sen türkneti taşıyamayınca iptal ettirebilmişsin. Milenicom altyapı olmadığından dolayı iptal edip sorun bendeymiş gibi 500 tl ceza faturası çıkacak dediler. Hakem heyeti bir şekilde iptal ederdi ama bu da bir süreç sonuçta. Adam tamam altyapı yok bizim eksiğimiz diyor, ama sanki ben vazgeçiyormuşum gibi birde ceza faturası yolluyor.

işte sorun taşınma sürecinde oldu hocam. sen türkneti taşıyamayınca iptal ettirebilmişsin. Milenicom altyapı olmadığından dolayı iptal edip sorun bendeymiş gibi 500 tl ceza faturası çıkacak dediler. Hakem heyeti bir şekilde iptal ederdi ama bu da bir süreç sonuçta. Adam tamam altyapı yok bizim eksiğimiz diyor, ama sanki ben vazgeçiyormuşum gibi birde ceza faturası yolluyor.

hocam zaten taahhütsüz değil mi? direk iptal etseniz daha kolay olmaz mı?

hocam zaten taahhütsüz değil mi? direk iptal etseniz daha kolay olmaz mı?
Her ikiside taahhütsüz ancak kapa aç yaparsanız açılış ücreti ödüyorsunuz. Milleni kapama süreci ne kadar sürer bilmiyorum ama türknet 10 gün sürdü. Anlatığım süreçte milleni benden kurulum ücreti almadı

ben yaklaşık 3 yıldır turk.net kullanıyorum internette yavaşlamalar oluyor kaç defa arıza kaydı oluşturdum çözülmedi. mileni den memnun musunuz?

3 yıldır Türktelekom kullanıyordun. VDSL 35 Mbit sınırsız için 76 TL den 119 TL ye çıkarmak istediler. Ben de 2020 son günlerinde millenicom geçtim. Sorunsuz kullanıyorum. Daha fazla ücret vermeye gerek yok. Bulunduğum yerde sadece Türk telekom olduğu için aynı alt yapıyı kullanmama rağmen fiyat indirimli. Ben de şüphe ile başladım. Taahhütsüz deneyerek geçin. kaybedeceğiz birşey yok.

Bu iş firmadan ziyade bulunduğunuz muhitin altyapısı ile alakalı. Neredeyse her firma ile ilgili iyi ve kötü yorum mevcut.

en iyisi kablo net varsa hattı kablo net taktırın 95 95mbps gezersiniz 100tl

Her ikiside taahhütsüz ancak kapa aç yaparsanız açılış ücreti ödüyorsunuz. Milleni kapama süreci ne kadar sürer bilmiyorum ama türknet 10 gün sürdü. Anlatığım süreçte milleni benden kurulum ücreti almadı
evet hocam. şu an turkcell altyapı kurmasını bekliyorum. başvuru yaptık altyapı kurulmasını bekliyorum.

Geri