METEF FUARI KALKTI-PROJE YARIŞMASI ?

Kodla Büyü

monaheart

Site Gezgini
METEF FUARININ KALDIRILDIĞINA İLŞKİN BİR YAZI GELDİ OKULA...

ŞU ANA KADAR PROJE BAŞVURULARI ALINMALIYDI....
PROJE TABANLI BECERİ YARIŞMASI DA KALDIRILMIŞ OLABİLİR Mİ?

Re: METEF KALKTI-PROJE YARIŞMASI ?

Umut ediyorum ki Proje Tabanlı Beceri yarışması saçmalığı da azalarak bitsin.

monaheart' Alıntı:

Hangi il hocam?

Hocam başlığı "Metef Fuarı Kaldırıldı" diye değiştirsen nasıl olur?
:++:

unknownrealmman' Alıntı:
Hocam başlığı "Metef Fuarı Kaldırıldı" diye değiştirsen nasıl olur?
:++:

yazım hatası yapmış olur :D Metef = Mesleki Teknik Eğitim Fuarı

Hocam bu sene PTBY olmayacakmış biz dün bakanlığı aradık bu sene olmayacağını geç kalındığını söylediler

Şu proje tabanlı beceri yarışmasını sırf zorunlu tuttukları için sevmiyorum. Ayrıca il komisyonlarında ilde görevli öğretmenlerin seçilmesi bana pek objektif gelmiyor. Bu sene okula başka yarışma yazıları geldi. Zorunlu olmadığı için sırf hobi olsun diye 3 projeyle gitmek istiyorum çünkü ne okul müdürünün baskısı var ne de yarışmaya katılınca kaybedeceğimiz bir şey.

Gidip ticari firmalara ya da öğretmenlere proje geliştirtip öğrenciler yapıyormuş gibi gösteren tiskinç bir kandırmaca sistemi.
ikisi de olmasın.

cumhurtorun' Alıntı:
monaheart' Alıntı:

Hangi il hocam?

Antalya 'da kaldırıldığına dair yazıyı okudum...

hcetiner' Alıntı:
Gidip ticari firmalara ya da öğretmenlere proje geliştirtip öğrenciler yapıyormuş gibi gösteren tiskinç bir kandırmaca sistemi.
ikisi de olmasın.

katılıyorum. ödenekte yok ayrıca. şapkadan kuş çıkart.

Geçen hafta bakanlığı aradık. Yarışmanın yapılacağını ve duyuru için siteyi takip etmemiz gerektiği söylendi. Ne zaman başvuru alınıp ne zaman değerlendirilecek merak ediyorum. Birçok okulda proje yarışmasına katılım adı altında egzersiz yapılıyor. Çok problemli bir durum var ortada. Hayırlısı :)

bu saçmalık bitse de kurtulsak her sene her sene. biz yapıyoz öğrenci yapti diye yutturuyoz. adamlard yutuyor. komedi den başka bişi değil. bu sene olaydı ili karıştıracaktım. şanslılar olmadı. hocam zorunlu değil ama müdürler zorunlu gibi davranıyor okulun prestiji diye. saygılarımla

coderfree' Alıntı:
Şu proje tabanlı beceri yarışmasını sırf zorunlu tuttukları için sevmiyorum. Ayrıca il komisyonlarında ilde görevli öğretmenlerin seçilmesi bana pek objektif gelmiyor. Bu sene okula başka yarışma yazıları geldi. Zorunlu olmadığı için sırf hobi olsun diye 3 projeyle gitmek istiyorum çünkü ne okul müdürünün baskısı var ne de yarışmaya katılınca kaybedeceğimiz bir şey.

Ağzına sağlık al benden de o kadar...

proje yarışmasının kaldırılması bakanlığın yaptığı en büyük adım olur.
saçma sapan bir yarışma

Geri