Meslek Lisesi Blişimcilerinden Yardım(istek)

Kodla Büyü

Btrgs

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar meslek liselerinde fireworks 5 türkçe flash 5 türkçe ve dreamweaver 5 türkçe konuları var. sizler bu programların full versiyonlarını nereden indiriyorsunuz. güvendiğiniz yerleri bana da pm atabilir misiniz rica etsem. teşekkürler.

hem full hem de güvenli kısmı biraz zor. sonuçta tüm ***** dosyalarını antivirüsler zararlı olarak görüyor. içlerinde zararlı var mı yok mu kontrolü tam yapılamaz. güvenli kısmı kafaya takmadıktan sonra gerisi kolay. o yüzden en kolay torrent üzerinden halletmek

artık güvenliğinden de geçtim hocam. bilen biri torrent bile olsa link atarsa çok sevinecem ve memnun olacam

Hocam aşağıda vereceğim linkte, güvenle indirebileceğiniz, Adobe'un sitesinde resmi CS6 uygulamaları var. Master Collection, Web Premium gibi paket halinde veya tek tek indirebilirsiniz. Hangisinde Türkçe dil desteği olduğu tabloda yazıyor, ona göre indirirsiniz. CS6 ile CS5 arasında çok fark yok. Verdiğim linkte en altta daha önceki versiyonlar da var fakat linkler başka yeri açıyor. Çok bakamadım ona, siz de bi bakarsanız illa CS5 olsun derseniz.

Download a CS6 product
https://helpx.adobe.com/x-productkb/policy-pricing/cs6-product-downloads.html.html

Buradan indirdiğiniz uygulamalar trial versiyon, full kullanmak için dll dosyalarını değiştirmeniz gerekir.

Adobe CS versiyonlarının yerine artık CC versiyonları var imkanınız varsa bunları gösterin hocam, yoksa da cs5 yerine Adobe CS6 master collection diye aratırsanız bir çok yerde mevcut.

Geri