mersin norm fazlası atamaları başladı

Kodla Büyü
merkezde çalşıpda mezitlide oturanlara okulumu tavsiye ediyorum.burda norm sorunu yaşamazsınız emin olun

ne zaman açıklanacağı konusunda fikri olan var mı
ayrıca da tek tercih yapan benim galiba :)

tercih yapacak bir okul bulduğun için ben suanda şaşkınım sadece nereyi yazdın hocam nerede çalışıyorsun

içler acısı durumumuz.yaz dönemi il içi kontenjan durumları burada mevcut.salı günü mersine sendikamın genel başkanı gelecek ve inşallah ben bu durumu fursat bulursam ona ulaştırmaya çalışacağım

Ekli dosyalar

• Kitap1.rar
    15 KB · Görüntüleme: 38
ilyas33' Alıntı:
içler acısı durumumuz.yaz dönemi il içi kontenjan durumları burada mevcut.salı günü mersine sendikamın genel başkanı gelecek ve inşallah ben bu durumu fursat bulursam ona ulaştırmaya çalışacağım

hocam bu liste eski galiba benim çalıştığım okulda mevcut sıfır ihtiyaç bir görünüyor
güncellenmemiş gibi geldi bana ben ayrıca norm fazlasıyım okulumda

md4483' Alıntı:
ilyas33' Alıntı:

hocam bu liste eski galiba benim çalıştığım okulda mevcut sıfır ihtiyaç bir görünüyor
güncellenmemiş gibi geldi bana ben ayrıca norm fazlasıyım okulumda
biliyorum hocam sürekli dolan boşalan okulları takip ediyorum bundan daha iyi bi durumda değil yeni bi durum.ama güncel liste mevcut değil.güncellemek de benim açımdan epey bir emek ister.

haklısın hocam zaten dediğin gibi norm azalır artmaz yani güncellense durum daha kötü olacak

arkadaşlar bilgisi olan var mı ne zaman açıklanacak norm atamaları

yokmu hala bir ses bu arada galiba tek ben mesaj ediyorum heralde sadece ben tercih yaptın:)

hocam ben zaten ilçe çalışıyorum gidebilecegim diğer ilçeleri yazdım merkez ilçeleri yazmadım daha doğrusu yazamadım.

en geç yarıyıl bitene kadar göreve başlarsınız.daha önce sizin atandığınız okulda çalışmıştım.silifkede güzel yer zaten yabancı değilsiniz silifkeye.atanan diğer arkadaşlara da hayırlı olsun.Re'sen atama 3. adım.ama yaparlar ama yapmazlar bilemem.pekde okul kalmadı heralde

kararnameleri gelen oldumu arkadaşlar yeni yerlerinde göreve başlayan var mı

ferdierdem55' Alıntı:
md4483' Alıntı:
ferdierdem55' Alıntı:
md4483' Alıntı:
ilyas33' Alıntı:
senden başka yok sanırım hemşerim.

hocam iş resen atamaya kalırsa hizmet puanı düşü olandan başlarlar değilmi
Resen atamada eş durumunu da göz önüne alıyorlar diye biliyorum. Yani evli ve eşi çalışanı eşinden ayırmıyorlar. Bizim okulda evli arkadaşlar vardı. İki side istihdam fazlasıydı ve Tarsustan, Mut'a yolladılar.

benim bulunduğum ilçede 2 bilişimci norm fazlası ve sadece bir okul açık iş son olarak resen atamaya kalırsa puanı düşük olan gitmezmi oraya (not ikimde evliyiz ikimizde eşleri başka ilçe de çalışıyo)
Bulunduğun ilçedeyse okul düşük puanlı olan gider hocam. Ama çok uzakta olan başka bir ilçeye eş durumundan dolayı göndermezler.

120 km mesafeye anamur dan silifkeye yolladılar evli olduğum halde..

Geri