Mersin Btr Başvuruları Başladı (2016-2017 1. Dönem)

Kodla Büyü
merkez ilçelerden kadromuzun dışındaki bir ilçe seçebiliyor muyuz?

Geçen senen 2 görevlendirmelerde yapmışlardı.

Kütahya'da da başladı. 23/08/2016 son başvuru tarihi.
Okullar açıldığında aslını teslim etmek şartıyla faks veya e-posta yoluyla da başvuru alınıyor.

habibocak' Alıntı:
Hocam,

Tüm görevlendirmelerin iptal edileceğine dair söylenti var. Bence biraz erken olmuş gibi.

Ankara 1-19 Ağustos arasında başvuruları almaya başladı. İptal sebebi nedir hocam?

Ankara 1 Ağustos'ta almaya başladı talepleri. Her yıl olduğu gibi bu yıl da 1 Eylül'de görevimizin başında olmamız için çabalıyorlar :alkis: Görevlendirmelerin iptal edilecek olması(gerçek mi bilmiyorum) umarım BTR'leri etkilemez. Sonuçta Akıllı Tahta ile F16 kontrol edecek değiliz. Milyarlarca lira harcanan projenin devamını sağlıyoruz altı üstü.

Arkadaslar basvuru formunda ders saatini soruyor okuldaki toplam bilişim dersi saatinimi yazmaliyiz yoksa kendi yürüteceğimiz ders saatinimi yazmaliyiz ayrica henuz kendi ders saatlerimiz belirlenmedi

Görevlendirme 6 ekime ertelendi diye duydum, bu konuyla ilgili başka duyum alan var mi ?

Yer değiştirme ile sadece mersine gelindiğinden doğrudur hocam; 04.10.2016 tarihine kadar başvurular uzatıldı ki buda en erken 15.10.2016 tarihinde göreve başlarsınız başka problem çıkmazsa.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    47.2 KB · Görüntüleme: 1,159
Bu ne kardeşim. Çocuk oyuncağı mı bu. Biz iki öğretmeniz birimiz başka okulda btr olacaktı. Şimdi 1 aylık ders programımı hazırlayacağız. Bu ne saçmalık.

Yaparsın görevlendirmeyi daha sonra 2. Başvuruları alırsın. Bu kadar akıl yok mu bunlarda.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Koca Ankara,Mersin ağustos ayında yapıyor, el kadar nüfüsu olan iller ekimi buluyor,buna artık bir takvim standardı getirilmeli. Bu nedir yahuu..

japcann' Alıntı:
Mersin gorevlendirmesi 2 aydan fazla sürer bu gidişle mersinde bu işi yapacak kişi bulamazlar.

bu kadar da beceriksizlik olmaz. birde geçen sene BTR toplantılarında Mersin şöyle iyi böyle iyi, yok diğer iller Mersini örnek alıyorlarmış. Anlaşılan il koordinatörü dahil herkes uyuyor, lafa gelincede btr lerden çalışma ve özveri bekliyorlar, önce siz işinizi düzgün yapın sonra başkalarından bekleyin.

Şuan branşı bilişim teknolojileri olmayıp mersinde açılan btr kursuna katilan kursiyerlerin kursu bitirip basvuru yapmalarını bekliyoruz. Başkalarını bu sisteme dahil etmeye çalışırken hazır sistemde olan bilişim teknolojileri öğretmenlerini kaybedecekler şahsen ben 2. Dönem başvuru yapmayı düşünmüyorum . O kurs alan diğer branş öğretmenleri bu işi aldıkları 2 aylık kursla bizden daha iyi yapacaklardir

madman31' Alıntı:
ilk dönem bitecek nerdeyse.

Şimdi bu sivri zekalılar bir sürü kişiye 1 aylık ekders verdirmeyip devleti kar ettirdik diye kendileriyle gurur duyuyorlardır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam eksik okullar daha yeni tamamlanıyor, benim tahminim önümüzdeki hafta ancak çıkar olur.

Türkiye de bürokrasi;;;;
Dört samimi arkadaş aynı arabada yolculuk ederken trafik kazasında ölürler. Azrail ""Türk cehennemine mi yoksa Avrupa cehennemine mi gitmek istersiniz?"" diye sorar. ""Fark nedir?"" diye sorarlar. Azrail ""Avrupa cehenneminde her Gün bir kepçe Türk cehenneminde her gün bir kova bok yersiniz"" der. Üç tanesi ""biz Türk doğduk, Türk ölürüz"" der. Bir tanesi ise uyanıktır, Avrupa cehennemini seçer. ve aradan epey zaman geçer avrupa cehennemindeki adam artık kepçe kepçe yemekten bıkmıştır, arkadaşlarının durumunu merak eder, hallerini görmek için ziyarete gider. Oysa onlar şen şakrak gülerek karşılarlar onu. Dayanamaz sorar: ""Ben bir kepçesini hazmedemezken siz her gün bir kova bok yiyip nasıl bu kadar neşeli olursunuz?"" ""Oğlum oğlum"" derler ""Burası Türk cehennemi, bir gün bok olur kova olmaz bir gün kova olur bok olmaz, 3 aydır bir bok yediğimiz yok!"

serdi' Alıntı:
Türkiye de bürokrasi;;;;
Dört samimi arkadaş aynı arabada yolculuk ederken trafik kazasında ölürler. Azrail ""Türk cehennemine mi yoksa Avrupa cehennemine mi gitmek istersiniz?"" diye sorar. ""Fark nedir?"" diye sorarlar. Azrail ""Avrupa cehenneminde her Gün bir kepçe Türk cehenneminde her gün bir kova ***** yersiniz"" der. Üç tanesi ""biz Türk doğduk, Türk ölürüz"" der. Bir tanesi ise uyanıktır, Avrupa cehennemini seçer. ve aradan epey zaman geçer avrupa cehennemindeki adam artık kepçe kepçe yemekten bıkmıştır, arkadaşlarının durumunu merak eder, hallerini görmek için ziyarete gider. Oysa onlar şen şakrak gülerek karşılarlar onu. Dayanamaz sorar: ""Ben bir kepçesini hazmedemezken siz her gün bir kova ***** yiyip nasıl bu kadar neşeli olursunuz?"" ""Oğlum oğlum"" derler ""Burası Türk cehennemi, bir gün ***** olur kova olmaz bir gün kova olur ***** olmaz, 3 aydır bir ***** yediğimiz yok!"

[emoji16]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

12 si çıksa bile okuldan resmi yazı ile göreve başlatılmasını müteakip ekders ödemesi yapılır

Geri