Mersin Akdeniz Okullar?

Kodla Büyü

kadelli33

Aktif Üye
Turgut Özal Ortaokulu
Mimar Sinan Ortaokulu
Yeşilçimen Kanuni Ortaokulu
Ertuğrul Gazi Ortaokulu
Bu okullar hakkında bilgisi olan, çalışan, araştıran yakınından geçen... Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Turgut Özal ortaokulundan iliçi özür durumundan tayin isteyerek ayrıldım bugün. Okul yaklaşık 1300 öğrencili. İkili eğitim sabahçı öğlenci durumu var. 5 ve 6 lar toplam 20 şube. Bu sene 5 ler çok kalabalıkmış 40 kişi civarı. 1 tane lab var. 16+1 çalışıyor idare eder. Okul çevre bir okul. Öğrenciler malum sıkıntılı. Bu sene yaklaşık 10 öğretmen tayin istedi çeşitli şekillerde. 1 bt öğretmeni geldi ildışı ile urfadan bugün tanıştım onunlada. Bende okula geçen sene gelmiştim ildışı ile :)
Diğer okullar hakkında bilgim yok hocam

OZOGUL' Alıntı:
Turgut Özal ortaokulundan iliçi özür durumundan tayin isteyerek ayrıldım bugün. Okul yaklaşık 1300 öğrencili. İkili eğitim sabahçı öğlenci durumu var. 5 ve 6 lar toplam 20 şube. Bu sene 5 ler çok kalabalıkmış 40 kişi civarı. 1 tane lab var. 16+1 çalışıyor idare eder. Okul çevre bir okul. Öğrenciler malum sıkıntılı. Bu sene yaklaşık 10 öğretmen tayin istedi çeşitli şekillerde. 1 bt öğretmeni geldi ildışı ile urfadan bugün tanıştım onunlada. Bende okula geçen sene gelmiştim ildışı ile :)
sağolasın hocam. çalışılacak gibi mi yani :oops:

Ertuğrul Gazi OO; 3 sene görev yaptım, iliçinden tayinim çıktı bu yaz.

20+1 lab var, Ubak projesinden kalma 15 tane, 5 tanede ben toplamıştım. Projeksiyonu bozuk, labda net yok, 5 bilgisayar hariç (network kablosu takılamıyor) ağ bağlantısı mevcut. klavye ve farelerin hepsi yeni (öğrenci başı 1TL alıp yenilendi), 1 pc (ekran), 2 pc (işlemci) bozuk.

Sınıflar 28-35 öğrenci arası. 4 ve 5 ler öğlenci, norm kadro 2 öğretmen tek lab var. Okul idaresi çok iyidir. Merkezden kırmızı dolmuşlarla 15 dk.

Senelik 14 puan verir, zorunlu hizmet statüsünde.

Arkadaşlar Akdenizdeki okulları yazacaklar puanlarımızı paylaşabilir miyiz? Benim 102

Re: Ynt: Mersin Akdeniz Okullar?

OZOGUL' Alıntı:
Hacam 1 sene çalışıp nasıl tayin isteyebildiniz acaba.

Geri