Mersin 2. Dönem btr görevlendirmeleri

Kodla Büyü

xodeda

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Mersin 2. Dönem btr görevlendirmeleri yapıldı mı acaba. Süresi doldu mu dolmadıysa son başvuru tarihini bilen var mı.

Görevlendirme başvuruları 20 Ocak itibariyle alındı, ancak henüz görevlendirme onayları çıkmadı. Dilekçe verme süresini kaçırdıysanız Erol beyle bağlantıya geçin isterseniz. Görevlendirmeler onaya çıkmadıysa muhtemelen yardımcı olacaktır.

KöfteHoRr' Alıntı:
Görevlendirme başvuruları 20 Ocak itibariyle alındı, ancak henüz görevlendirme onayları çıkmadı. Dilekçe verme süresini kaçırdıysanız Erol beyle bağlantıya geçin isterseniz. Görevlendirmeler onaya çıkmadıysa muhtemelen yardımcı olacaktır.

Hocam Erol bey il milli eğitimde mi. Rica etsem numarasını özelden yollar mısınız.

Bu btr işi yapılacak iş değil birde böyle gecikmeler yaşanıyor, şubatın sonunu bulacak ve bu ay ek ders alamayacağız.

Valilik oluru ile bu iş yürümez. Her dönem aynı terane.

1. faz okullarına görevlendirme bu hafta içinde çıkabilir. 2. faz okullarına şu aşamada görev verilemiyecekmiş. O okullar içinde tekrar yazı çıkartıp başvuru alınacakmış.Benim bildiğim son durum bu arkadaşlar

gerçekten her yıl başları ve artık dönemlerde buna eklendi gecikmelerle yol almak insanı kızdırıyor. sebep neye ve kime bağlı olursa olsun, fark etmez, sıkıcı olmaya başladı. işlerine gelen yazı günlük acil olarak istenirken işimize gelen yazı her dönem haftalarca gecikmeyle yapılıyor. istemeyi bildiğiniz aciliyette istediğimizi vermeyide öğrenin.

Liselere BT öğretmeni normu açılmadığı sürece bu sorun devam eder.Kendi okulun dururken başka bir lisede kimse çalışmak istemez.Bir de bir sonraki görevlendirmede aynı liseye görevlendirileceğimiz kesin değil,tam düzeni kurarsın sonra başka okula.

Arkadaşlar Mersin'de Örneğin Toroslar ilçesinde çalışanlar Akdeniz ilçesinde görev alabiliyorlar mı.

ortaokullara görevlendirme yapılmamış bu konuda bilgisi olan var mı? Ben kendi okulumu tercih ettim bana görev verilmemiş. İkinci görevlendirmelerde benim okul boş okullar listesinde mevcut, eğer okulum boş ise ben neden görevlendirilmedim, eğer okuluma görevlendirme olmayacaksa neden görevlendirme listesinde mevcut.

hakanotuken' Alıntı:
ortaokullara görevlendirme yapılmamış bu konuda bilgisi olan var mı? Ben kendi okulumu tercih ettim bana görev verilmemiş. İkinci görevlendirmelerde benim okul boş okullar listesinde mevcut, eğer okulum boş ise ben neden görevlendirilmedim, eğer okuluma görevlendirme olmayacaksa neden görevlendirme listesinde mevcut.
Merkez ilçelerde 12 tane Faz-1 okulu boş kaldığı için Faz-2 okullarına görev verilmemiş. 2. görevlendirmede de listedeki Faz-1 okulları dolmadan ortaokullara görev verilmeyecek, ancak o okular dolarsa ortaokullara görev verilecekmiş.
Sadece okulunda 21 saatten fazla dersi olanlara ortaokulda görev verilmiş. (Yeni yazıya göre onları başka okulda görevlendiremeyecekleri için)

Toplantıda dile getirilmişti hocam. Hayırlısı olsun.
Bende böyle olacağını bildiğim için 3. tercihime faz 1 yazmıştım.

Geri