Mersin 2. Dönem Btr Görevlendirme

Kodla Büyü

serdi

Aktif Üye
Ankara cuma onayları yollamış okullara, pazartesi başlamışlar. Erol Hocam bu hafta inşallah dedi. Başka duyumu olan varmı, yada gecikme nedenini bilen, neden bilinirse sürede az çok kestirilir...

eş durumundan gelenlerle ilgili sıkıntı olmuş galiba listeye eklenmedikleri için şube müdürü yeniden liste istemiş bakalım nekadar sürecek

japcann' Alıntı:
eş durumundan gelenlerle ilgili sıkıntı olmuş galiba listeye eklenmedikleri için şube müdürü yeniden liste istemiş bakalım nekadar sürecek

Hocam bu bilgiyi nereden edindiniz?

Eğer doğru ise şubat sonunu bulur.

hakanotuken' Alıntı:
japcann' Alıntı:

Hocam bu bilgiyi nereden edindiniz?

Eğer doğru ise şubat sonunu bulur.
Hocam ilçede görevli arkadaşımız WhatsApp dan yazdı.

Ayrıca tekrardan başvuru alınacakmış atamayla gelenler bugün yayınlanacak yazıyla basvurularini yapacaklar denildi.

her sene aynı terane filan gelmiş fişman gitmiş topalantılar da özveri başarı çalışkanlık istemeyi bilirler. siz önce adam gibi görevlendirme yapın insanları magdur etmeyin kaç yıldır böyle bu

Şimdi ben her gün okula gidiyorum btr gibi. siz nasıl yapıyorsunuz. görevlendirme yazısı dönem başından başlarmı acaba?

Liseye btr olarak 2 gün görevlendirmem var,yazı geriye dönük çıkar mı acaba,boş yere gitmeyelim yoksa.

Mersinde şimdiye kadar hiç geriye dönük gorevlendirme çıkmadı arkadaşlar. Geçmişe dönük yapsalar yeni başvuru yapan arkadaşlar hiç okula gitmeden ek ders almış olacaklar. Neyse en kısa zamanda olur alınırsa işimize gücünüze bakariz

Konuyu hortlatayım bari. Görevlendirmelerden haber yok mu arkadaşlar? Yaz tatili yaklaştı da. :eek:

Görevlendirmeler yapıldı hocam, hatta 6 mart pazartesi günü il geneli btr toplantısı bile yapıldı

Mersin ve Akdeniz'in sitesinde bağlantı bulamadım. Görevlendirme Listesi yayınlandı mı?

Bize üst yazı gelmedi. Mersin MEM'in sitesinde de yok. Elinde liste olan varsa ve burada yayınlarsa sevinirim.

Geri