Mercedes C200 compressor hakkinda bilgisi olan?

Kodla Büyü

kaybil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 4371/detay

yukaridaki ilani ornek olarak verdim boyle bir arac almak istiyorum ama daha once hic mercedes direksiyonuna oturmadim.. araci kullananlar varsa ozellikle konforu sorunlari lpg ile yakit tuketimi otomatik vites devir hiz araliklarini merak ediyorum ciddi ciddi dusunuyorum.. beklentim konfor guvenlik performans ekonomi...

Hocam bu kasayı alacaksanız modeli enaz 2005 olsun çünkü 2005 yılında makyajlandı

mercedes aliyorsan km ye bide boyaya bakmayacaksin diyorlar cizik mercedese binilmezmis :)

Hocam beklentin performans konfor güvenlik ekonomi ise hepsini tam anlamıyla karşılar (yakıt lpg olmak kaydı ile) hafif ve 1.6 motor bir araba ile şehir içinde 5 kuruş fazla yakar kilometrede. Yaptığın kilometre ile toplam maliyeti hesapla. Aldığın arabalara kasko yaptıran biri isen düşünme al ekonomi açısından kaza falan yaparsan veya ciddi bir arızası oluşursa üzer sadece.

Hocam 91 model 190E kullandım. Arkadaşın -bu arabayı kullanınca başka arabaya binemezsin- demekle neyi kastettiğini kullanırken değil de başka arabaya binerken anladım. Kendinizi kesinlikle güvende hissedersiniz. Yakıt tüketimi çok ekonomik diyemeyeceğim ama bir doğan slx kadar yakıyor diyebilirim. Elbette zevk meselesi ama kendi fikrim kesinlikle marka olarak tavsiye ederim. Hala aklımda duruyor, orta vadede tekrar alacağıma eminim. Şimdiden hayırlısı olsun.

valla 2005-2006 toyoya hondalarin 40 bine ciktigi su gunlerde 45 bine 2001 mercedese binmek bana daha mantikli geliyor ve bircok kisi bundan habersiz ben E190 bakarken C serisini farkettim cok pahali bilirdim

Geri