Memurlar net, kamudan haber gibi siteler engellendi mi?

Kodla Büyü

hijacker.23

Site Gezgini
Arkadaş meb hattından kamudan haber, memurlar net gibi siteler sadece ben de mi açılmıyor yoksa genel bi problem mi var? müsait olan bakıp cevap yazabilir mi acaba?

3 gündür sayfa ulaşılamıyor diyor arkadaşlar ama normalde açık sayfalar :D şuan engellendi yazmadığına göre bence akıllı olun yoksa kapatırız demeye çalışmışlar demek ki :)

Birkaç gün oldu böyle durum açılmıyor.açılmıyor. Yanlız siteden mi kaynaklı(belki güncelleniyor ya da düzenleniyor olabilirler) yoksa engellendi mi bu sitelerde onu bilemiyorum.

Açılmıyor.Filtreleme olsaydı uyarı verirdi diye düşünüyorum.Başka bir durum var bence.Bakım gibi...

hocam bu bir taktik daha öncede başka siteler için yaptılar bunu bazı gazeteler okuldan engellendi yazısı olmadan bu şekilde açılamıyordu.

Büyük ihtimalle engellediler. Çünkü memurlar.net gibi kamuajans kamudanhaber gibi birçok siteye girilmiyor. Çok tepki çekmemek için filtre mesajı konulmuyor olabilir.

Sağolun arkadaşlar. 2-3 gündür böyle. evden ve cepten rahatlıkla girilebiliyor bu sitelere fatkat sanırım farklı bi engelleme var .

Yeni fark ettim. Sadece meb.gov.tr uzantılı adreslere girilebilir desinler tam olsun.
tamindir ile gezginlere girilebiliyor

Geri