memurlar.net de meb engeline takılmış

Kodla Büyü

lavinia_7

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar benm okulmdan memurlar.net bugün açılmıyor. sizde durum nedir? google aramalarında açılmıyor. kendimi şanslı hissediyorum a basınca erişim engellendi diyor

Hocam engel falan yok. Memurlar.net yurtdışı sunucularından istanbul sunucularına geçtiğinden beri böyle tıkanmaya başladı sadece. Engelli olan kendimi şanslı hissediyorum butonudur :D

bugün birçok şey engele takılıyor. Google da bile arama yaptırmıyor. direk google sonuçlarını bile göremiyorum.

TTNet i aradım bununla ilgili. Su an bir çok okulda genel olarak böyle bir durum olduğunu söyledim. Hattınızla ilgili bağlantı sorunu bulunmuyor, bununla ilgili milli eğitim bakanlığı ile görüşmeniz gerekiyor, ancak ilgili birime direkt yönlendirme yapamıyoruz dedi. Bir hata var sanırım google ı bile yasaklayacaklarını düşünmüyorum.

arkadaşlar sorun ttnetten kaynaklanıyor..
bölge bölge sorunlar olabiliyor. mebin bunlarla bir ilgisi yok. çünkü filtrelemeyi meb yapmıyor. meb hazır filtrelenmiş internet paketi satın alıyor ttnetten. ttnete telefon ettiğinizde sorun bazen çözülmeyebiliyor. o zaman ttnetin genel merkezine gidip yüzyüze görüşmeniz gerekiyor. biz öyle yapıyoruz.

lavinia_7' Alıntı:
arkadaşlar benm okulmdan memurlar.net bugün açılmıyor. sizde durum nedir? google aramalarında açılmıyor. kendimi şanslı hissediyorum a basınca erişim engellendi diyor
hocam adres satırına yazın adresi açılır. Türkiye'den başka bir ülkede google bu şekilde kullanılmıyordur eminim. ben sık ziyaret ettiğim siteleri yer imlerine ekliyorum. yer imi araç çubuğu kullanıyorum. size de tavsiye ederim.

Geri