Memurlar.Net bizi haber yapmış. Ama nasıl???

Kodla Büyü

zafer_can

Seçkin Üye
Seçkin Üye
memurlar.nette Fatih projesi ile ilgili bir haber yayınlanmış bugün. Haber Elazığ Milli Eğitim Müdürünün fatih projesi hakkındaki ropörtajı. memurlar.net binlerce bilişim öğtretmeninin aylarca çırpınışlarına gözünü kaparken bir milli eğitim müdürünün ropörtajını ne hikmetse anında yayınlıyor. Ben bu davranışın altında başka nedenler ararım.

Haberin Adresi:
http://www.memurlar.net/haber/182459/

Yorumlarla süper proje olmadığı anlatmaya çalışılabilir. Karşılaşılacak durumlar ifade edilebilir. Memurlar net MEB deki BT sorunlarını yazmazsa bizler yazarız en azından yorum olarak...

yorum yazdım bakalım onaydan geçecek mi?
Gayet üslubu güzel bir şekilde bütün BT öğretmenlerinin sıkıntılarını yazdım onaydan geçmezse ben de art niyet ararım.

Aslında bu siteyi çökertip indexine de şu metni yazmak lazım.

Bu site kendine çıkar sağlayacak haberleri yayınlayıp memurların dertlerini konu alan haberleri çıkarları doğrultusunda sansürleyerek yayınlaması veyahut yayınlamaması sebebiyle hacklenmiştir.Bu tutum ve davranışları devam ettiği sürece bu sitenin yayın yapmasını engelleyeceğiz kamuoyuna saygıyla bildiririz.Bizim gibi düşünenlerin desteklerini bekleriz.

ismailt' Alıntı:
Aslında bu siteyi çökertip indexine de şu metni yazmak lazım.

Bu site kendine çıkar sağlayacak haberleri yayınlayıp memurların dertlerini konu alan haberleri çıkarları doğrultusunda sansürleyerek yayınlaması veyahut yayınlamaması sebebiyle hacklenmiştir.Bu tutum ve davranışları devam ettiği sürece bu sitenin yayın yapmasını engelleyeceğiz kamuoyuna saygıyla bildiririz.Bizim gibi düşünenlerin desteklerini bekleriz.
Beynimde uçuşan kelebekler aşkına 8)

Benim bir fikrim var.Adı "Kanuni Projesi"

Bu proje temeli öğretmenler.Çünkü öğretmen olmaz ise teknoloji hikaye.

Bu proje ile;

1-Öğretmenlerin maaşlarını düzeltecem.

2-Sözleşmeli, ücretli öğretmenliği kaldıracam.Eğitimde 2 lik olmaz.

3-10-ile 30 puanı kaldırıp onun yerine aynı katsayılarla maaaş farkı getirecem.

4-Rotasyonu uygulayacağım.

5-MEM atamalarında liyakat sistemi getirecem.

6-Okulları derecelendirip her dereceği geçen en iyi okula müdür olacak.

.....

keşke bunu duysa idik.Öğretmen=Eğitim dir.

Teknoloji=Öğretimdir.
demiş yorumun biri nasıl
?

ismailt' Alıntı:
Aslında bu siteyi çökertip indexine de şu metni yazmak lazım

Hocam söylediklerinle birebir örtüşen bir haber bugün memurlar.nette yayınlanmış. Hem de çok okunanlar bölümünde. Haberin başlığı : Numarasını Vodafone Kamu'ya taşıyan memurlar.net üyelerine, 50 TL'lik Hediye çeki!
http://www.memurlar.net/haber/182503/
Haberin içeriğinde şu yazıyor:

Vodafone memurlar.net ziyaretçilerine özel kampanya başlattı.

31 Aralık 2010 tarihine kadar devam edecek kampanyada, memurlar.net sitesinin en üst bölümünde yer alan reklam bannerı üzerinden, numarasını Vodafone Cep Kamu'ya taşıyan memurlar.net ziyaretçilerine, YKM veya Carefour'dan 50 TL'lik hediye çeki verilecek.

Çekler, 31.01.2011'e kadar kullanılabilecek.

Bilmem anlatabildim mi!..

en azından burada bt sorunlar bahsettik basının ve mebin bizi dikkate almadığı belli belki yorumlardan bişey çıkar :) :) nelerden medet umar olduk :(

Geri