memura 4+4 zam

Kodla Büyü
4+4 her ay başbakanın hesabına havale etsek yaa!! yunanistan gibi olmayalım aman :!:

Memur-Senlilerin sayesinde yenen tüm haklarımız tüm Memur-Sen üyelerine hayırlı olsun...
Siz istifa etmeyin daha yiyemedikleri haklarımız var onlarıda yesinler... :alkis:

lanet olsun böyle eğitim sistemine de ekonomi sistemine de . hiç yorum yapmazdım ama artık bitsin bu saltanat. ne dir bu ya sadaka gibi bozdur bozdur harca

artık söyleyecek söz bulamıyorum.
haklılar adalet mi bu biz 15 saat çalışıyoruz hizmetlimiz bizden çok çalışıyor bizden çok almalı. :verymad:

eğer benim 1 kuruşun bile eğitim bir sen yüzünden verilmiyorsa ona üye olanlara da destekleyenlere de hakkımız olan zammı vermeyenlere de yazıklar olsun

Şu olanların sendikalarla ne alakası var.Adam pen padişahım istediğim olacak diyor.Sen istediğin kadar çırpın

ev mi alsak arabamı alsak bu paraya acaba? ama dur ya başbakan bunun içinde ferman çıkarmıştı ev alacaktık. araba bizim neyimize...!!!

Daha beter olalım... 1 etkileneceksem bu duruma sebep olanlar 10 etkilensin!

Bundan sonraki ilk seçimde AKP'ye oy vereceğim, ne kadar daha dibe çekebilecek, halkın aklı ne zaman başına gelecek görmek için ölene kadar AKP... Yalvaracaksınız verme diye ama yok artık geçti...

İleri demokrasinizle, adil-adaletli dindar insanlarınız tarafından daha fazla ezilmeniz daha fazla sömürülmeniz dileğiyle!

(Tek duam; ülkemin başına örülen çorapları umarım Allah boşa çıkarır; diğerini nasıl olsa hallederiz)

maser01' Alıntı:
Yunanistan olmaktan son anda kurtulduk.
daha fazla zam verselerdi, yunanistanın silinen borcunu, libyaya yapılan yardımları, suriye için ayırılan bütçeyi, milletvekillerine yapılan zammı... nasıl karşılardık.

Geri