Memur zammına yeni sınır

Kodla Büyü
2.6 + 2.6 yani sadece doğalgaz zamını karşılarmı acaba. Harca harca bitmez be zama bak.

yüzde 2,5 zam... şükredin halinize bre zındıklar asgari ücrete çalışanlar var...hem milletvelilleri ne yiyecek ne içecek...?

only61' Alıntı:
yüzde 2,5 zam... şükredin halinize bre zındıklar asgari ücrete çalışanlar var...hem milletvelilleri ne yiyecek ne içecek...?
Evet kıymetli arkadaşlar ya ayıp, kanaatkar olun lütfen biraz. Neler söylüyorum şu anda ben bile iğrendim kendimden.

bence devletimiz çok yaşasın. bizim maaşlar çok bile, devletin dış borcu, millet vekillerimizin telefon fatura borçları, dış ticaret açığı, bütçedeki açık kapanana kadar bizler yani devletin bel kemiği olan memurların maaşlarından 300 tl kesinti yapılsın(!)...

ne günlere kaldık. adam bu kadar yüzsüz olamaz. herkese zam yapılabilen ama memurun hakkı olan maaş zammını verecekken bütçe dengelerinden bahseden bir maliye bakanı. Bakan gerçekten sadece olaylara uzaktan bakan bir konumda sanırım

Bu resim tam uydu

Ekli dosyalar

• yetmezamaevet.jpg
    yetmezamaevet.jpg
    9.6 KB · Görüntüleme: 1,358
mmrecan hocam konuya kapak olsada o resim öğretmene yakışmıyor

yapmayın Allah aşkına. Biz hala öğretmeniz. ayıp kaçıyor

avatarım yıllardır bu şekil bir iki arkadaşdan da benzer yorum geldi ama kastım kesinlikle ima ettiniz şey değildi uygun espirili bir avatar bulunca değiştiricem söz :)

Ben de bu duruma daha uygun bir resim bulunca bunu değiştireceğim söz :D

Bende zam istemeyenlerdenim. Namerdin vereceği 3 kuruş zam için parçalayacağı edebiyatı dinlemektense acımdan ölürüm.

biraz önce adıyaman eğitim bir sen başkanı geldi.314 tl ek ödeme ve %16 zam isteyeceklerini söyledi.Ben siz istyeceksiniz ama bakan vermem diyor o zaman ne olacak dedim.Biz şimdiye kadar hiçbir sözümüzü yerine getirmediğimi olmadı diyor.Yapacağız kafanızı yormayın dedi olmazsa beraber eylem yaparız dedi.
Zamlar netleşsin eğer başkanın dediği gibi çıkmaz ise okula yine gelecek o zaman iki çift lafım olacak ona.

yaaa hep onlar veriyor bu seferde ben akaryakıttaki indirim gibi onlara indirim vereyim. hem de 10 kuruş birden.

Verilecek zam, aynı zamanda teşvik olmayacak mı? Aranızda alacağı zammı yastık altı saklayan mı olacak? Herkes ne kadar zam yapılırsa, ona göre piyasada fazla para harcayacak. Otomobil sektörünü kurtarmak için nasıl ÖTV yi indirdiyse, aynı mantıkla iyi bir zam verilse, aynı yola çıkmaz mı?

Bizim burda ilksan kalesi dusmek uzere.oy icin gelemem dedim.65km.ebs tesden 1oyu almak icin bayagi bir yalvardi evime arac yollayin sonrada birakin dedim kabul ettiler.

Kendilerine gelince kesenin ağzı sonuna kadar açık(2 yılda emekli olan başka bir meslek grubu varmı?), memura gelince avcunuzu yalayın modundayız. ben %3-4 den fazla birşey beklemiyorum.
Eğer milletvekilleri zamlarını iptal etsinler varsınlar bana temmuzdada zam vermesinler. Ama iki yüzlü tavırlar zorumuza gidiyor dogrusu :-1:

müstahaktır size. bu gün kocaeli de eylemdeydik TES olarak güneşin alnında eylem yaptık. katılım çok iidi.
oturduğunuz yerden eleştirin tarihte memur zammı bu kadar ertelenmedi hakları bukadar suistimal edilmedi siz burda 3 ün 5 in hesabını yapın.
laik olduğunuz muameliyi görün. iyi oluyor iyi oluyor

Geri