Memur-Sen: Eylemi Twitter da yapacağız...

Kodla Büyü

*cem62*

Seçkin Üye
Seçkin Üye
TWİTTER'LI EYLEM

Memur-Sen, heyet başvurusunun ardından ikinci eylemini sosyal medya üzerinden yapacak. Yüz binlerce Memur-Sen üyesi kamu çalışanı, twitter üzerinden Bakanlar Kurulu'na, milletvekillerine twitter atarak taleplerinin karşılanmasını isteyecek.

http://www.memurlar.net/haber/232862/

twitter, facebook bunlar kötü, ayıp, fena şeyler töbe töbee. ebsye yakışmaz ama... :lol:

la bırakın bu işleri ya. eyleme bak çay demle...
bugün bir ebs li arkadaşım aynen şöyle dedi:
"sadece bu zamlardan dolayı bile oyumu AK partiye vermezdim"
bu cümleyi söylerken yine oy vericem ama bu da yapılmazki bizlere... der gibiydi...

Yakışır . Eylemler konusunda çok yaratıcı bir grup. Öğle arası eylem, mesai saati dışındaki eylemlerden sonra twitter da farklı bir yaklaşım olmuş. :mrgreen:

10 numara bir eylem. Bizim neden aklımıza gelmedi bu? Bu sendika acayip yenilikler getirdi gerçekten :puhaha:

Bir facebook, twitter Mısır'da insnaların örgütlenmesini sağlayıp yönetim değişmesine yardımcı olabiliyorsa iyi, bir facebok veya twitter Türkiye'de insanların haklarını aramasına yardımcı oluyorsa kötüdür. Var mı ötesi...

eğitim bir sen dört eylem planı:
1.ramazan ayı boyunca açlık grevi
2. öğle araları iş bırakma eylemi
3. gece 23 ile sabah 7 arası uyku eylemi
4. tivit eylemi

ey eğitim bir sen sahibinden meydanlara inmek için izin alamadınmı yoksa milletvekilliiği vermiyormu tayyip ağan

Yüzsüzlüğün bu kadarına da pes. Adam toplu sözleşme masasında sana zam vermemiş, twitter'dan verecek öle mi? ama Suçlu ne AKP, ne EBS, suçlu olan zaten kendini biliyor ve susuyor...

Ahmet GÜNDOĞDU'nun tweet kampanyasında attığı mesajlar;
Sayın Cumhurbaşkanım niye böyle oluyor?İstediğimiz zammı vermiyorlar valla zor durumda kalıyorum.
Abdullah Gül (@cbabdullahgul)
Ahmet şu an ABD'deyim Barrack çağırmış oraya gidecem.Dönelim bi bakarız.kib

Sayın Başbakanım;bu Zafer Bey niye böyle yapıyor acaba?Arada kaldım eylem diyorlar,grev diyorlar valla zor tutuyorum.
Recep Tayyip Erdoğan (@RT_Erdogan)
Ahmet oğlum sen nasıl adamsın dedim ya Yunanistan oluruz diye beceremiyorsan kalk git hayret bişey ya,insanda azıcık utanma arlanma olur.Biliyon Pakistan'dayım bi rahat dur.

Sayın Bakanım ;özellikle öğretmenler çok tepkili,tüm memura eşit işe eşit ücret denerek zam yapıldı,hani söylemeye çekiniyorum ama ek ödeme falan istiyorlar.Bişey yapabilirseniz çok sevinirim.
omer dincer (@dincer_oc)
Öğretmen mi sayıları kaç ki onların tüm memur içinde %10 ancak.Şimdi durum müsait değil ama sen oraya merak
etme seçime yakın bi 100 lira ek ödeme veririz onlar bütün yediği kazıkları unuturlar.Zaten en az çalışıyorlar bana bi daha öğretmen deme,öpüyorum.

Geri