megane ile ilgili bigi

Kodla Büyü
arkadasım dıkkatli ol .daha once benım basıma geldı.hep sahtekar dolu benden kapora ıstedıler yatırmayınca yok dedıler.benımde araba olarak megane var 2000 model.

manuel olsa gözünü yum al derim ancak otomatik vites muhtemelen problem çıkarır.
Şahsen ben güvenipte alamam otomatik vitesli ve 11 yaşında arabayı... Allah göstermesin bir arıza yapsa 10 a aldıgın arabaya 10 daha harcarsın ve aldıgın 10 a da satamazsın...
ki megane vites problemi olan bir araçtır bilgin olsun.

yucegok' Alıntı:
arkadasım dıkkatli ol .daha once benım basıma geldı.hep sahtekar dolu benden kapora ıstedıler yatırmayınca yok dedıler.benımde araba olarak megane var 2000 model.
hocam nekadar yakar bu tüplü araç şence.

root' Alıntı:
manuel olsa gözünü yum al derim ancak otomatik vites muhtemelen problem çıkarır.
Şahsen ben güvenipte alamam otomatik vitesli ve 11 yaşında arabayı... Allah göstermesin bir arıza yapsa 10 a aldıgın arabaya 10 daha harcarsın ve aldıgın 10 a da satamazsın...
ki megane vites problemi olan bir araçtır bilgin olsun.
Hocam haklısın. bu söylediklerin benimde aklımı bulandırıyor aslında. Bu yüzden yetkili reno servisine göstreceğim aracı. Problem varsa orada çıkcağını düşünüyorum.
Teşekkürler fikrin için.

hocam ben yenı farkettım sakın otomatık alma hem daha fazla yakıyor hemde sorunlar cıkartıyor haberın olsun

10 yaşında otomatik araba alınmaz hocam. piyasada çok araba var, başka araçlara bakın...

Bende de megane var hocam,
Araç 2000 motor, vergisi yüksek, yaşı yüksek, yakıtı yüksek, Vites otomatik olması dezavantaj bence, normal şanzımanlar doğru düzgün çalışmıyor, otomatiği düşünemiyorum artık. Bence alma sen bunu

Megane güzel bir arabadır, rahat ve seridir,10 bine böyle arabalar varken, 7 bin liraya şahin alanları görünce şaşırıyorum.
Otomatikse bi kere daha düşünün, eğer satacak kişi arabayı hor kullanmışsa otomatik vitesin arıza yapması muhtemeldir tamiride öyle düz vitesteki gibi dişli değiştirmeyle olmuyor, 2-3bin masrafla çıkılıyor.
Vites geçişlerini yüksek devirlerde yaptığı için yakıtı biraz fazla oluyor, kısa bir süre yüksek devire çıkıp üst vitese geçirerek ekonomik kullanmak mümkün ama doğru bir yöntem değil.
O araba için 150 bence en az miktardır, siz ortalama 180 gibi düşünün. hatta araç 2000 motor bunu göz ardı etmeyin :idea: bastınızmı gider ama gazıda sömürür.
Servisede çok güvenmeyin hocam, mümkünse serviste tanıdığı olan biriyle gidin, sıfır arabaya bunda boya var diyen servisi bizzat gördüm, koptum gülmekten :)

hgx2' Alıntı:
Megane güzel bir arabadır, rahat ve seridir,10 bine böyle arabalar varken, 7 bin liraya şahin alanları görünce şaşırıyorum.
Çok güzel bir yorum hocam ağzına sağlık :)
Araba almak istediğim zaman 10000i geçmeyim dedim ama tofaştan başka düzgün araba bulamadım.. mecbur 10un üstüne çıktım 7-8e doğan şahin alacağıma 12,5 a opel vectra aldım çok şükür hiç şikayetim yok tavsiyemdir..

Dostum seni yanıltmak istemiyorum ama resimlerden gördüğüm kadarıyla araba sol önden hasarlı gibi duruyo o tarafta bi dengesizlik var. özellikle yetkili servise götürmeni tavsiye edrim.Sanayideki esnafa güvenme ben pert aracı götürdüm adamlar arabada bişey yok dediler.birde arkadaşların dediği vites noktasında otomatik vites tavsiye etmem arızası çoktur ve maliyetlidir.biraz daha modeli yüksek bi araç bak bence. Bu araç tam masraf çıkartacak yaşa gelmiş.

hocam bende 2001 nissan primera var donanım olarak zengin bi araç.. neyse megana gelelim geçen gün arkadaşın megana bindim çok temizdi ama araba tam bi reno 12 nin ikizi sanki ya nasıl biniyorlar bu araca anlamadım araç gitmiyor gaz fren debraj sert dreksiyon Allah a emanet koltuklar dar .. dedim sen benimkine bin adam şok oldu dedi bunun parçası pahalı öylemi dedim iddia etti tamam dedim araştıralım reno 19 un amatsörü 60 benimki 90 sadece bunu örnek veriyim ha bide benimkinde triger derdin yok çünkü zincir var.. valla dostum ii düşün bence reno dan uzak dur..

hocam otomatik vitesten uzak dur hemde renault başka bir marka olsa uzun süre bozulmayacağını düşünebilirsiniz ama reno bu yarın bozuldu mu çok masraflı olur

11 yaşında araç. km si ile oynanmış olabilir. Muhakkak serviste geçmişine baktır.

Geri