Medya Okuryazarlığı dersi uzaktan eğitim başvurusu

Kodla Büyü
Özellikle bayanın anlattığı ünitelerde sorular slaytlarda geçmiyor, ancak mantık yürütüyorsunuz ya da kendi bildiklerinizden hareket ediyorsunuz onda da 3 sorudan biri yanlış çıkınca hooop başa.

erefik' Alıntı:
sayın hocam tek tek de izleseniz öyle 2 soru bulmuşlar ki slaytlar da bile yok diyebilirim.

haklısınız hocam sorular çok ince ayrıntı dikkatli olmak gerekiyor her an. 5.bölüme kadar gelebildim şükür bugün bağlantıda bir problem yaşamadım açıldı hemen.

arkadaşlar bitiren oldumu son testte sorular nasıl en azından bir fikir verirlerse çok güzel olacak. soruları isteyen arkadaşlar ilk sayfada şu uyarıyı dikkate alsınlar bence.

Değerlendirme soru ve cevaplarını internet ya da benzeri ortamlarda paylaşmayınız. Paylaşanların tespit edilmesi halinde ilgili kişilerin eğitimleri geçersiz sayılacak ve 6114 sayılı yasanın 10. maddesi kapsamında yasal işlem başlatılacaktır. Ayrıca kullanıcıların eğitimi izleme ve soruları çözme süreleri, sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup bu kayıtlar üzerinde sürekli incelemeler yapılmaktadır. Herhangi bir usulsüzlük tespiti halinde sertifikaları iptal etme hakkı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’nda saklı bulunmaktadır.

o 50 küsür slayt bitince geliyor
su an gitti sistem calismiyor yine

İzlemeden ilerliyorsun ama her cevaplamadı 33 diyor hr seferinde aynı sorular soruluyor fakat düzgün cevaplasakda 33 diyor anlamadım yaw

Bayanın anlattığı 3 sunumun sonunda da 3'er tane soru var ve nerdeyse hepsi sunumdan bağımsız kendi bildiklerinizle çözüyorsunuz ancak. Erkeğin anlattığı sanırım 2 sunumda sınav vardı 3 sorudan oluşan oda görece daha basit geldi sanki. Son teste gelene kadar 5*3(15) soru var sanırım.
Son teste kadar geldim ama girmeye cesaret edemiyorum ya kalırsam diye :D

KöfteHoRr' Alıntı:
Bayanın anlattığı 3 sunumun sonunda da 3'er tane soru var ve nerdeyse hepsi sunumdan bağımsız kendi bildiklerinizle çözüyorsunuz ancak. Erkeğin anlattığı sanırım 2 sunumda sınav vardı 3 sorudan oluşan oda görece daha basit geldi sanki. Son teste gelene kadar 5*3(15) soru var sanırım.

aynı dert bende de var hocam..cesaret edip giremedim :)

KöfteHoRr' Alıntı:

aynı dert bende de var hocam..cesaret edip giremedim :)

ilk gün baktım biraz, sorulardan sonra %33 başarı.. :? tekrar açtığımda baştan başlıyor hiç uğraşamayacağım...

bu bayanın anlattıklarını ezberledik resmen yaa soruları başka bir konudan mı almış ne yapmış

ya soruları kombinasyon yaptım gene %33 den kaldınız diyor.. hata mı var acaba daha 2.deyim ben ...

soruların her türlü cevabını denedim bir hata var diye düşünüyorum

Geri