MEBWEB PANEL GİRİŞİ

Kodla Büyü

ogretmenokan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Aşağıdaki hatayı alıyorum ilçe memin meb uzantılı mail şifresi bende yok çözüm öneriniz nedir?
Yönetim paneline en son giriş yaptığınız IP adresi (85.99.157....) mevcut IP adresinizden (85.99.41...) farklı olduğundan dolayı işleminiz gerçekleştirilememiştir!
Yeni IP adresinizi tanımlamak için lütfen aşağıdaki "IP Adresimi Değiştir" bağlantısını kullanınız!

Hocam yarın meb git orada ki şifre ile sana yeni bir kullanıcı hesabı açsınlar... oradan dilediğin ip den girebilirsin :D değiştirken ip yi sana mail geliyor o maile ttıklıyorsun ip değişiyor olmazsa yaz yarın yapacaklarını sana telefondan veya team wiever dan anlatayım...

menüyü düzenlemek istediğimde no database selected diye bir yazı geliyor neden olabilir. Yardım eder misiniz?

ogretmenokan' Alıntı:
Aşağıdaki hatayı alıyorum ilçe memin meb uzantılı mail şifresi bende yok çözüm öneriniz nedir?
Yönetim paneline en son giriş yaptığınız IP adresi (85.99.157....) mevcut IP adresinizden (85.99.41...) farklı olduğundan dolayı işleminiz gerçekleştirilememiştir!
Yeni IP adresinizi tanımlamak için lütfen aşağıdaki "IP Adresimi Değiştir" bağlantısını kullanınız!

Hocam bunun nesini sordunuz anlamadım. Panel her yeni bilgisayarda girdiğinizde bu uyarıyı veriyor zaten ! "IP Adresimi Değiştir" kısmına basınca da ilgili mailinize link gönderiyor o linke tıklayarak yeniden giriş yaptığınızda da kabul ediyor...

yasemin_d' Alıntı:
menüyü düzenlemek istediğimde no database selected diye bir yazı geliyor neden olabilir. Yardım eder misiniz?

hocam bu hata bugün oluşmuş. muhtemelen kendilerinden kaynaklıdır. destek kısmına belirtin lütfen bende belirtiyorum.

byramdan' Alıntı:
byramdan' Alıntı:
şimdi resimli bir şekilde anlatıyorum umarım işinizi görür...

marmarabote' Alıntı:
problem yok düzelmiş şuan
sizin için değil

ogretmenokan arkadaşımıza yardım için...

Emeğinize sağlık da hocam arkadaşın problemi bu değil ki neden yeni kullanıcı tanımlasın ki buna gerek yok. arkadaş zaten kullanıcı olarak tanımlanmış. başka bir pc den girmeye çalışınca IP Hatası veriyor sistem sadece. O da sanırım kendi mail adresi meb uzantılı olmadığı için bu hatayı aldığını sanmış. oysa herkes için geçerli bir durum. güvenlik açısından bunu özellikle yapmışlar sanırım. Her yeni bilgisayarda IP tanımlamak için mailinize link gönderiyor.

byramdan' Alıntı:
http://guclukonak.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/index.html arkadaşlar bir kontrol edermisiniz eksiklikler var mı acaba? yönlendirmeyi yapmadım daha ama menüler eksiksiz çalışması lazım...

hocam chrome da sayfanızı açıp ana sayfadayken sol taraftaki kısımdan iletişim e tıklayıp google haritalarda isimle ilgili türkçe karakter hatası var mı bir bakar mısınız ?

marmarabote' Alıntı:
byramdan' Alıntı:
byramdan' Alıntı:

marmarabote' Alıntı:
sizin için değil

Emeğinize sağlık da hocam arkadaşın problemi bu değil ki neden yeni kullanıcı tanımlasın ki buna gerek yok. arkadaş zaten kullanıcı olarak tanımlanmış. başka bir pc den girmeye çalışınca IP Hatası veriyor sistem sadece. O da sanırım kendi mail adresi meb uzantılı olmadığı için bu hatayı aldığını sanmış. oysa herkes için geçerli bir durum. güvenlik açısından bunu özellikle yapmışlar sanırım. Her yeni bilgisayarda IP tanımlamak için mailinize link gönderiyor.

arkadaş milli eğitime verilen şifreyi bilmiyor ve her ip değiştiğinde :D milli eğitimin mailine şifre gelecek milli eğitimin mail şifresini vermeyebilirler onun için yeni kullanıcı tanımlamasını istedim.

byramdan' Alıntı:
iletişim sayfasını düzeltemedim :(

İletişim sayfasındaki bu türkçe karakter hatasını defalarca destek kısmına ilettim. bizim bilgisayarda normal görünüyor diyorlar. resmini çekip gönderdim yine biz bir sorun göremedik dediler :D chrome sürümümüzde destektekilerle aynı ama sorun olduğuna ikna edemiyorum adamları :)

byramdan' Alıntı:
marmarabote' Alıntı:
byramdan' Alıntı:
byramdan' Alıntı:

marmarabote' Alıntı:
sizin için değil

arkadaş milli eğitime verilen şifreyi bilmiyor ve her ip değiştiğinde :D milli eğitimin mailine şifre gelecek milli eğitimin mail şifresini vermeyebilirler onun için yeni kullanıcı tanımlamasını istedim.

pardon o zaman ben anlayamamışım ;)

byramdan' Alıntı:
microsoftun adamları internet explorer dan başka kullanmazlar :idea:

ama ben belirtirken diyorum zaten explorer değil chrome da sorunlu diye bizim sürümümüz şu sizde kontrol edin diyor. ediyoruz aynı sürüm başka bilgisayarlarda da bakıyoruz hep aynı sorun chrome için. ama inatla sorun yok diyorlar :D

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    318 KB · Görüntüleme: 2,132
arkadaşlar eski sitedeki haberler konusunda ne yapabiliriz?
eski databasemizi ekleme şansımız olabilir mi?

berke73' Alıntı:
arkadaşlar eski sitedeki haberler konusunda ne yapabiliriz?
eski databasemizi ekleme şansımız olabilir mi?

İçerikleri kopyala yapıştırla tek tek girmeniz gerekiyor. Yayındakilere öncelik verin. Çünkü arşivdekiler bu sistemde kullanıcı tarafında listelenmiyor.

Arkadaşlar bende de aynı problem var.Haber ekleye tıklıyorum,galeriden resim ekleyemiyorum.Daha önce düzenleme metni açılıyordu,şimdi html kodları istiyor.Bir bilgisi olan varsa yazsın lütfen.

Bende aynı hatayı alıyorum. ip adresini değiştirmesi için ilgili linke tıklıyorum fakat sunucudan gelen “Kullanıcı Yeni IP Adresi Doğrulama" maili yok mail kutumda bu mail hesabının spam vs bölümüde yok neden acaba?

Bende ip değişti diyor ama yinede giremiyorumm...

marmarabote' Alıntı:
ogretmenokan' Alıntı:

Hocam bunun nesini sordunuz anlamadım. Panel her yeni bilgisayarda girdiğinizde bu uyarıyı veriyor zaten ! "IP Adresimi Değiştir" kısmına basınca da ilgili mailinize link gönderiyor o linke tıklayarak yeniden giriş yaptığınızda da kabul ediyor...

Geri