MEBWEB İçerik Yönetim Sistemi

Kodla Büyü
mystreous' Alıntı:
FuLLCooL' Alıntı:
Reklam yasak mı bilemiyorum ama http://www.cineeml.k12.tr isteyenler mail yoluyla iletisime gecebilir.

.Net 4.0 + Yonetim Paneli + Ajax + Jquery + MSSQL + Url Routing ...... gibi bir çok özelliği var...
Ne alaka kardeşim. Bunu bedava versen kimse kullanmaz zaten. Biz neyden bahsediyoruz, sen ne yapmaya çalışıyorsun.

naapmaya calışıyorum söylede bilelim. bi dünya dertle boğuşuyosunuz isteyen warsa gönderelim dedik. Bu arada benim yazdığım sisteme yorumuna eywallah ama senin imzandaki siteyide 10 yıl önce bi ihitmal kullanırdım...

bırakalım artık şu hazır şeyleri, oturup yazmayı öğrenmeliyiz. word kullanılarak bilgisayar öğretmenliği yapılmaz

Arkadaşlar nilufer.meb.gov.tr 'den e-posta adresine girebiliyorum ama mebpanelden giriş yapmak istediğimde kullanıcı adı veya şifre hatalı uyarısı veriyor. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

canegemen hocam mebpanel de yanlış kullanıcı adı veya şifre uyarısı işini nasıl hallettin. Ben bir türlü halledemiyorum. Bilgilendirirsen sevinirim.Teşekkürler

sakar_huseyin' Alıntı:
canegemen hocam mebpanel de yanlış kullanıcı adı veya şifre uyarısı işini nasıl hallettin. Ben bir türlü halledemiyorum. Bilgilendirirsen sevinirim.Teşekkürler
Hocam kullanıcı adını @ uzantılı olmadan yazmışım. Şifreyi de ftp değilde ilçenin e-posta şifresini girmişim ondan dolayı oldu.

arkadaşlar banada ilçe memden yapıver diyee aradılar ama bir türlü kullanıcı adı veya parola hatalı kısmını geçemedim kullanıcı adı kısmı örnekle biri yazabilirmi bana iki tane verdiler akşamdan beri deniyom bir türlü olmadı cuma son günmüş cevap içi şimdiden tşlrrr

merhaba hocam kullanıcı adı kısmında kurumkoduyla verilmiş olan eposta değilde ilçeninadıilplakakodu@meb.gov.tr adresini deneyin isterseniz.Bana kurum kodlu posta adresini vermişlerdi ilçeden aynı hatayı almıştım.ilçenin adıyla verilmiş eposta kaydedilmiş sisteme meğerse.şifre ftp şifresinin aynısı zaten.kolay gelsin

Geri