mebvitamin için cash server programı?

Kodla Büyü

okyanus41

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar malumunuz mebvitamin okullarımızda yavaşlık sorunu ile karşı karşıya. bunu çözmek için bazı okullara cash server adında bir programın kurulduğuu duydum. bu program nedir ve nasıl temin edebiliriz? yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

okyanus41' Alıntı:
arkadaşlar malumunuz mebvitamin okullarımızda yavaşlık sorunu ile karşı karşıya. bunu çözmek için bazı okullara cash server adında bir programın kurulduğunu duydum. bu program nedir ve nasıl temin edebiliriz? yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler
TT bulunduğunuz yöredeki bir şirketle anlaşıyor. Ardından o şirketten bir eleman gelip bu programı kurup gidiyor.

Fakat programı edinmenizi önermem, zira birçok hatası var. Program kurulduktan bir süre sonra öğrencilerimiz mebvitaminden yararlanamadılar.

değerli akadaşlarım; mebvitamine geçen yıl uye yaptığım öğrenciler bu yıl giriş yapamıyorlar. Yeniden üye olmalarını söyledim, öğrencinin T.C. numarasını tanıyor ve "zaten üyesiniz" diyor,

Telekomu aradım cevabını yazıyorum:( ...... bir öğretmen hattından okulun ADSL abone numarasını telekoma bildirdikten sonra (yaklaşık 300 öğrenciyi) telefon görüşmesi esnasında sıfırlayıp yeniden üye olmaları sağlanacakmış,
bu ne kadar gerçekleşebilir ki

Geri