MEB'in sitesine giremiyorum..!

Kodla Büyü

cubur

Site Gezgini
arkadaşlar bilgisayar her siteye takır takır giriyor ancak meb'e girmiyor. napabilirim????

selam

Hocam araçlar internet seçenekleri güvenlik vrsayılan düzey olarak bir ayarlayın işe yarar umarım kolay gelsin

tamamdır. müdür yardımcısının bilgisayırıydı. virüs taramasından geçirdim. 350 tane virüs buldu, yuhhhhhhhhhhhh dedim yani. hepsini temizleyince olay halloldu.
ilgilendiğin için teşekkür ederim atilsak :alkis: :alkis: :alkis:

Re: MEB'in sitesine giremiyorum, lütfen yardımmmmmm!!!!!!!!!

Hocam hangi virüs programı bizde kullanalm

ne yani siz bir pc öğretmenisiniz ve bu konuyu açtınız..çok garip konular var şu forumda..bu tür işleride çözemiyorsak neden 4 yıl okuduk ? pek bi hazırcı olduk,lafım tüm foruma..en ufak bir problemde hemen konu çaıyorlar ve acilllllllllllllll yardımmmmmmmmmm gibi başlıklar var..sorunlar temel seviye bilgisayar bilgisi olanlar için sanki..

bir insan internet sitesinin sadece 1 tanesine giremediği için foruma konu açarmı ya!

dostum herşey göründüğü gbi değil acil bi durumda ufacık bir virrüs adamın elini ayağını doluyor.yahu temel bilgsayar bilgsi olanlar bu sorunların yanına yanaşamazzz

tcoalngsau' Alıntı:
ne yani siz bir pc öğretmenisiniz ve bu konuyu açtınız..çok garip konular var şu forumda..bu tür işleride çözemiyorsak neden 4 yıl okuduk ? pek bi hazırcı olduk,lafım tüm foruma..en ufak bir problemde hemen konu çaıyorlar ve acilllllllllllllll yardımmmmmmmmmm gibi başlıklar var..sorunlar temel seviye bilgisayar bilgisi olanlar için sanki..

bir insan internet sitesinin sadece 1 tanesine giremediği için foruma konu açarmı ya!

4 yıl okuduğumuz okulda "Bilgisayarda sorunlar nasıl çözülür - 101" dersi yoktu hocam :) akıl akıldan üstündür deyip tabi sıkışan yardım isteyecek. Araba, ev, altın-dolar sohbeti yapılmasından iyidir.

kardeşim sıkıştğımızda google amcaya sormuyormuyuz.ben sıkıştğım konularda danışmaktan cekinmem bilgi paylaşıldıkça çoğalır.

sonuçta google'da aradığımız bilgilerde çoğu zaman forumlarda daha önceden yazılmış paylaşımlar. o paylaşımları artırmak adına bizim forumdada konu açılması iyi olur. belki hiçbir forumda yazılmayan bir deneyim, bilgi bizim arkadaşlarda vardır. hep google'dan faydalanmak yerine google'ın arşivini genişletelim :)

Geri