mebin maili ve ip sorunu

Kodla Büyü

muamma25

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okul adresimi oluşturdum. Fakat yeni kullanıcı eklemedim.Onu daha sonra yaparım dedim.Mail adresi olarakta mebin verdiği mail adresini tanımladım.
Bugün okula gelince giriş yapmaya çalıştım.Fakat ip adresi değişmiş. Mail adresine ip yenileme bağlantısı göndere tıklayınca da hiçbirşekilde mebin mailine birşey gelmiyor.
Bu durumda maile birşey gelmediği için sisteme giriş yapamıyorum şaşırdım kaldım

muamma25' Alıntı:
Arkadaşlar okul adresimi oluşturdum. Fakat yeni kullanıcı eklemedim.Onu daha sonra yaparım dedim.Mail adresi olarakta mebin verdiği mail adresini tanımladım.
Bugün okula gelince giriş yapmaya çalıştım.Fakat ip adresi değişmiş. Mail adresine ip yenileme bağlantısı göndere tıklayınca da hiçbirşekilde mebin mailine birşey gelmiyor.
Bu durumda maile birşey gelmediği için sisteme giriş yapamıyorum şaşırdım kaldım
aynısından bende de var.. okuldan başka yerde güncelleyemicek miyiz biz bu siteyi :?

boteci_Z' Alıntı:
muamma25' Alıntı:
aynısından bende de var.. okuldan başka yerde güncelleyemicek miyiz biz bu siteyi :?

Ben okulda da güncelleyemiyorum işin kötü tarafı. ip değişmiş. eski ip de bir türlü gelmiyor. sisteme giremiyorum. mebin mailine gelen giden birşey yok. Aslında gmail hesabı ile oluşturacaktım. meb daha güvenlidir dedim. yarı yolda bıraktı beni :(

aynısı dediğim o hocam,bende okuldan açamıyorum...
başka yerde açamıcak mıyız derken sitem ettim ince ince.. :)

Hocalarım mail geç gelebilir, bence bilgisayar başında beklemeyin bir iki saat sonra tekrar deneyin,
Ayrıca ben kurum kodu ile giriş yapıp kendimi de yönetici tanımladım, okuldan kurum koduyla, evden de kendi mail adresime tanımladığım kullanıcı adı ve şifreyle giriyorum, bence sizde kendinizi yönetici tanımlayın kesin çözüm

patari' Alıntı:
Hocalarım mail geç gelebilir, bence bilgisayar başında beklemeyin bir iki saat sonra tekrar deneyin,
Ayrıca ben kurum kodu ile giriş yapıp kendimi de yönetici tanımladım, okuldan kurum koduyla, evden de kendi mail adresime tanımladığım kullanıcı adı ve şifreyle giriyorum, bence sizde kendinizi yönetici tanımlayın kesin çözüm
böyle olacağını bilsem durur muydum..

patari' Alıntı:
Ben o maili 3 gündür bekliyorum, outlooktan da mailler gelmiyor:(

meb mail kotanız dolmuş olabilir. web tabanlı meb maile girip temizlik yapmayı deneyin.

ziyaunal' Alıntı:
meb mail kotanız dolmuş olabilir. web tabanlı meb maile girip temizlik yapmayı deneyin.
biz okul olarak ilk defa kullanıyoruz zaten web tabanlı mebmailimizi. Gelmiyor bir türlü yaa :( acaba gidip ilçe koordinatörüylemi görüşsem

Siteye meb kurum kodunuzla girdikten sonra yeni kullanıcı oluşturun, kendi epostanızı yazarak.

Artık bu eposta ile giriş yapın. IP değiştirme bağlantısı da o epostanıza gelecektir.

hocam aynı durum bizde de var dünki mailler bugün geldi bir sürü. bugün yine olmuyor. meb web sorumlusunu aradım yarına kadar bekleyin dedi. düzelmezse arayın dedi bekliyorum

Geri