Meb'in 4. ve 5. Sınıf Öğrencilerine E-posta Verme Projesi??

Kodla Büyü
bize bu hafta bu konuyla ilgili toplantı yapıldı ve okul kullanıcı adı ve parolamız verildi. öğretmenlerin ve öğrencilerin nasıl kaydedileceği gösterildi. öğretmenleri formatör kaydedecekmiş. öğrencileri de sınıf öğretmeni. ama en sonunda
bilgisayarbilişim de bir program var dediler. sınıf listesini excel den kopyalayıp programa atıyormuşuz, program tüm öğrencileri otomatik kaydediyormuş. bilen var mı bu programı?

eğer bu programı bulursam öğretmenleri de öğrencileri de kendim hallederim. çünkü toplantı yapmak ayrı iş,öğretmenlere anlatmak ayrı iş, bir en büyük iş onların ne "ne gerek var", " mecbur mu yapılacak" gibi sorularına muhattap olup dert anlatmaya çalışmak.

Kesinlikle yapmayın. Gerek yok madem bize ihtiyaçları yok her şeyi kendileri öğreniyorlar. e-postalarını da kendileri alsın çocuklar.

e-postayı ne yapsın 4. sınıf öğrencisi. Çocuğa bilgisayarı aç yavrum diyorsun monitörün düğmesine basıp bekliyor.

arkadaşlar ben de tüm 4 ve 5. sınıfları oluşturdum öğrencilere kadar mail adresi işini hallettim. Allahtan sadece ad-soyad yazıyosun mail adresi oluşuyo. bundan sonra ne yapılacak? çocuklar vitamine okuldan giriş mi yapacak uygulayan var mı? (bazı sınıf öğretmenlerinin haberi bile yok daha :) )

4.,5.,6.,7.,8. sınıflarımın hepsine e posta adresi aldım :) adresler fatih projesi için gerekli olacak sanırım

Geri