Mebbisde Uygulama Şifreleri

Kodla Büyü

robotikarduino

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mebbisde kişisel bilgilerde yeni bir madde var uygulama şifreleri diye. Griceviz ve ÖLÇ.DĞR.MRKZ Uygulamaları diye. Şifre üret dediğinizde kullanıcı adı ve şifre veriyor.
Bu konuda bilgisi olan var mı? Griceviz üyeliği hiç fena olmaz dı?

Yazdım ama nette cevap varmış kusura bakmayın.

Son düzenleme:
İkincisini öğrenemeden üçüncüsü de çıkmış:

Ekli dosyalar

• 0877F741-92CF-478C-AADE-E24EBB26DB30.jpeg
    0877F741-92CF-478C-AADE-E24EBB26DB30.jpeg
    136.6 KB · Görüntüleme: 373
Windows 7 üstü 64 bit sistemlere kuruluyor. Henüz test edemedim. Konya'ya münhasır değildir hocam sanmıyorum. Bu bilgiye nereden ulaştınız?

Windows 7 üstü 64 bit sistemlere kuruluyor. Henüz test edemedim. Konya'ya münhasır değildir hocam sanmıyorum. Bu bilgiye nereden ulaştınız?

playstore’da yazıyor:

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle Konya ilinde bir öğretmen olmalısınız. Sonrasında ise "konyaodm.meb.gov.tr" adresinde bulunan "Ölçme Değerlendirme Modülü"ne okulunuz tarafından öğretmen olarak eklenmiş olmalısınız. Okulunuzdan alacağınız kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek sisteme bağlanabilirsiniz. Aktif sınavları listeleyebilir, sisteme kayıtlı öğrencilerinizi uygulamaya indirerek testleri uygulayıp optik okuma ve değerlendirme yapabilirsiniz.

Masaüstü sürümü için geçerli değildir umarım. MEBBİS'e işlenmesinin bir anlamı yok bu durumda.

Konya Odm masaustu yazılımı tüm öğretmenler kullanabilir kisitlama yok hocam.
Diğer mobil uygulama ve web modülü konyaya özel.
Ancak gelecek yıl tum türkiye ye açılması planlaniyor.bakanlik bilgi islemde destekliyor çalışmayı.
Konya Ödm ekibinin emeklerine sağlık...

Son düzenleme:
Konya Odm masaustu yazılımı tüm öğretmenler kullanabilir kisitlama yok hocam.
Diğer mobil uygulama ve web modülü konyaya özel.
Ancak gelecek yıl tum türkiye ye açılması planlaniyor.bakanlik bilgi islemde destekliyor çalışmayı.
Konya Ödm ekibinin emeklerine sağlık...

Ayrıntılı bilgi için teşekkürler
Üçüncü Program (meb asistan) hakkında bilginiz var mı acaba?

MEB asistan meb tarafından android mobil uygulama olarak pilot uygulamaları yapılıyormuş. Ankaradan bir arkadaşın telefonuna okul müdürü tarafından kurulmuş. bende baktım şu anda playstore de yok, galiba verilen bağlantıyla kurmuşlar. testleri yapılıyormuş.

MEB asistan meb tarafından android mobil uygulama olarak pilot uygulamaları yapılıyormuş. Ankaradan bir arkadaşın telefonuna okul müdürü tarafından kurulmuş. bende baktım şu anda playstore de yok, galiba verilen bağlantıyla kurmuşlar. testleri yapılıyormuş.

yani pilot uygulamaları test etmek için mi?

Geri