Mebbis Zeka Oyunları 1 Eğitimi

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar hazır evdeyim belki lazım olur dedim hizmetiçi eğitimlerden uzaktan bu eğitime başvurdum ve başladım dersleri tamamladım lakin sınavı da var. Yorumlarda bakıyorum neredeyse herkes sınavdan kalmış ki sorular uzun ve şekilli şüküll0. Bölüm sonlarındaki çalışma notlarının çıktısını aldım oturdum çözdüm sorular bayağı da zor kafam beynim patladı.
Bu kadar uğraşmışken sınavda kalmak istemiyorum daha önce bu eğitimi alan var mı aranızda sınav için ne önerirsiniz nasıl yapsam ekrandan nasıl çözsem?

Valla hocam ben daha önce hem 1 hem 2'yi aldım. İkisinde de oldukça zorlandım çünkü süre sorular için az. Sınava girmeden önce bol pratik yap. Yoksa süreyi yetiştiremezsin. Kalem kağıt al yanına oradan yap. Ayrıca ebada zeka oyunları 1 kitabını indir çalış. Kolaylıklar dilerim.

Ben ikisini de aldım ama pek zorlandığımı hatırlamıyorum. Epey oldu gerçi ben alalı. Zor gelmiş de unutmuş da olabilirim. Satranç eğitimlerini filan da aldım. Bu arada o eğitimler ile halk eğitim üzerinden zeka oyunları başlangıç-orta-ileri düzey açabiliyorsunuz.

Ben ikisini de aldım ama pek zorlandığımı hatırlamıyorum. Epey oldu gerçi ben alalı. Zor gelmiş de unutmuş da olabilirim. Satranç eğitimlerini filan da aldım. Bu arada o eğitimler ile halk eğitim üzerinden zeka oyunları başlangıç-orta-ileri düzey açabiliyorsunuz.
Hocam ben norm fazlası olursam Zeka Oyunları dersine girerim diye düşündüm, bir de çocuğun ödevlerine daha kolay yardımcı olurum diye düşündüm bir de yaşlılıkta bu tarz soruları çözün ailzeimer olmazsınız diyorlar yavaştan başlayayım dedim. Bu mangala abalone falan oynayan kapışan insanlara hayranlık duyuyorum

Geri