Mebbis Kademe/Derece ?

Kodla Büyü

can61

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 05/09/2017 tarihinde sözleşmeli öğretmen olarak göreve başladım. 2011 de KHK ile kadroya geçtim. Hazırlık vs. yok. 31/07/2009-31/01/2010 tarihleri arasında askerlik görevimi kısa dönem olarak yaptım. Sorunum şu; şuan baktığımda derece ve kadememin 6/3 olduğunu görüyorum. Benim hesaplamalarıma göre 5/2 olmam gerekirdi diye düşünüyorum. Ben mi yanlış düşünüyorum ? İlçe mem e durumu bildirmemem rağmen hesaplamada yanlış olmadığını söylüyorlar. Şu hesaplama işini iyi bilen biri varsa yada emsal olabilecek durumda olan var sa lütfen cevap bekliyorum.

Re: Mebbis Hizmet Puanı ?

Sözleşmeli çalıştığın yıllar hesaba katılmıyor.

gezegen10' Alıntı:
Sözleşmeli çalıştığın yıllar hesaba katılmıyor.
Hocam sözleşmeli hizmet puanı sayılıyor onu vermişlerde sözleşmeliyken askerliği yapmıştım onumu kesmişler acaba ??

Hocam ilk olarak başlıkta hizmet puanı demişsiniz bu durum derece kademe ile ilgili bir durum.

Sizle aynı şartları taşıyoruz. Benim derece 5 kademe 2. Daha önce uygulamada 2 seneye +1 kademe olayı vardı. Ona takılıyor olabilirsiniz.

Hocam ilk atama önemli Teknik Öğretmen mi?
Çalıştığınız yerde 2 yıla 1 derece olayı var mıydı?
(Sözleşmeli çalışanlar 8-1 üzerinden işlem görüyordu?)
Yukarıda ilk iki madde yoksa derece kademeniz doğru bana göre.. daha net bir şey söyleyebilmek için mebbis ten kadro kaydı menüsünün ekran görüntüsünü atarsanız yardımcı olabiliriz..

erkna' Alıntı:
Hocam ilk olarak başlıkta hizmet puanı demişsiniz bu durum derece kademe ile ilgili bir durum.

Sizle aynı şartları taşıyoruz. Benim derece 5 kademe 2. Daha önce uygulamada 2 seneye +1 kademe olayı vardı. Ona takılıyor olabilirsiniz.

Evet hocam yanlış yazmışım düzelttim başlığı teşekkürler.
Hocam sizinde soylediğiniz gibi benim hesaplamam bu şekilde 5-2 olmalı

macar20' Alıntı:
Yukarıda ilk iki madde yoksa derece kademeniz doğru bana göre.. daha net bir şey söyleyebilmek için mebbis ten kadro kaydı menüsünün ekran görüntüsünü atarsanız yardımcı olabiliriz..

Hocam teknik değil Böte ama dereceyle/kademeyle alakası var mı ki onun ?
Çalıştığım iller hep zorunlu hizmet bölgesi.

Baskılar sonuç verdi gerekli düzenlemeler yapıldı. Neden böyle olur anlamış değilim, daha önce birçok defa söylememe rağmen düzenleme olmadı. Sendika temsilcimiz vasıtasıyla arattım düzenleme oldu. Şuan 5-1 oldum 9. ayda da 5-2 olacağım İnşallah. Bu arada ki maddi kayıpta yanımıza kar. Devletime kaldı sorun yok diyorum sorumlulara hakkımı helal etmiyorum.

can61' Alıntı:
macar20' Alıntı:

Teknik Eğitim Mezunları 8/1 den başlıyor ya o yuzden söylemiştim.. neyse düzeltmişler artık adınıza sevindim. iyi çalışmalar.

macar20' Alıntı:
can61' Alıntı:
macar20' Alıntı:

Teknik Eğitim Mezunları 8/1 den başlıyor ya o yuzden söylemiştim.. neyse düzeltmişler artık adınıza sevindim. iyi çalışmalar.
Teşekkürler hocam.

Geri