MEBBIS bilgi güncelleme

Kodla Büyü

Muallime_bil

Site Gezgini
İyi akşamlar arkadaşlar. Dünden beri MEBBIS bilgileri güncellemeye çalışırken resimdeki uyarıyı alıyorum. Ne yapmam gerek? İdareci arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen?

Ekli dosyalar

• 02A8A1B5-E11F-4FE8-B11F-35C36448FB5B.jpeg
    02A8A1B5-E11F-4FE8-B11F-35C36448FB5B.jpeg
    30.4 KB · Görüntüleme: 244
Son düzenleme:
okul idarecisiyseniz yetkiniz yok kişi büyük ihtimalle evlenmiş galiba onun evlenme cüzdanı ve nufüs kayıt öğrneği ile il özlük birimine gidin düzeltirler onların yetkisi var.

Hocam, okul idarem işlemi yapamadı, bu uyarıyı verdi. Ben görev yaptığım ilde değilim. Nasıl, nereye başvurmam gerek? Evlilik dolayısıyla evet.

Hocam, okul idarem işlemi yapamadı, bu uyarıyı verdi. Ben görev yaptığım ilde değilim. Nasıl, nereye başvurmam gerek? Evlilik dolayısıyla evet.
evlilik cüzdanı (1 adet ilk sayfa fotokopisi), aile nufüs kayıt örneği (edevletten alabilirsin) bunları ve Nufüz Cüzdanını yanına al bağlı olduğun ilin özlük birimine başvur elden kendinde gidebilirsin yazıyla yapsan 3-5 günde işlenir uzun sürer siz direk kendiniz gidin. Başka ildeysenizde bulunduğunuz ilin özlük birimine gidip durumu anlatın ellerinden gelen birşey varsa mutlaka yaparlar basit bir işlem ama iller arasında başka yerdekilerin bilgilerini güncelleme yapılabiliyor mu onu kesin bilmiyorum yinede siz bir gidin şansınızı deneyin.

Teşekkür ederim. Hocam normalde kurum yapabiliyordu bunu. Bende neden sorun yaşandı anlayamadım.
ilden ile değişiyor her il okullara farklı yetkiler veriyor. standart birşey yok idarecilerine güvenmeyen iller bütün yetkileri kapatıyor ellerinde olan birşey sonuçta.

Uygulama ilden ile değiştiği gibi ilçeden ilçeye göre de farklılık gösteriyor. Tamamen ilçe mebbis yöneticisinin izin verdiği ölçüde bilgi güncelleme ekranları aktif oluyor.

Geri