MEB Uzman Öğretmenlik / Başöğretmenlik Sınavına hazırlık durumunuz

Kodla Büyü

Videoları izledikten sonra MEB Uzman Öğretmenlik / Başöğretmenlik Sınavına ...

• Kullanılan toplam oy
    81
  • Bu anket kapanacak: .

Bilişimsel

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bunlara bir de şu şıkkı eklemek lazım.

Sınav iptal edilmeyeceği için paşa paşa sınava gireceğim.

Artık ezberimizi/hafızamızı güçlendirecek gıdalar arayacağız. :D

Son düzenleme:

bote67

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
ÖBA üzerinden eğitim videolarını tamamlayanların oranı görülebiliyor mu?

nur4lk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
öyle ya da böyle bu sınavın iptal edileceğini düşünenlerdenim. o yüzden çalışmıyorum. dediğim çıkarsa da çok pis gülerim. çıkmazsa da uzman olmam olur biter.

omd

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Videoları zor bitirdim. Uzun videolar, yaz sıcakları, iki küçük çocuk filan :) Allah'tan sınavdan muafım. Gençlikte hızlı zamanlarımızda yüksek lisansı yapmış olmanın faydasını ilk kez göreceğim sanırım :) Sınava gireceklere başarılar. Herkes kazanır umarım.

amip33

Süper Üye
Süper Üye
Videoları zor bitirdim. Uzun videolar, yaz sıcakları, iki küçük çocuk filan :) Allah'tan sınavdan muafım. Gençlikte hızlı zamanlarımızda yüksek lisansı yapmış olmanın faydasını ilk kez göreceğim sanırım :) Sınava gireceklere başarılar. Herkes kazanır umarım.
Biz sınava girecekler sizi sevmiyoruz :):):)

Sınav örnek soruları yayınlanmış, ben yine de sınava karşıyım.

Ekli dosyalar

• uzmanogretmenlik.pdf
    495 KB · Görüntüleme: 56
  • Beğen
Tepkiler: omd

mesafeli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Örnek sorular genelde sınav formatından biraz daha kolay olurlar. Bana biraz öğretmenlerin gazını alıp rahatlatmak için alelade hazırlanmış sorular gibi geldi. En azından yorumla yapılacak olan sorular olması umut verici

amip33

Süper Üye
Süper Üye
Örnek sorular genelde sınav formatından biraz daha kolay olurlar. Bana biraz öğretmenlerin gazını alıp rahatlatmak için alelade hazırlanmış sorular gibi geldi. En azından yorumla yapılacak olan sorular olması umut verici
Katılıyorum. Lgs örnek soruları da genelde daha kolay oluyor. Gelen tepkiyi azaltmak için yapılmış bir hamle. Önce örnek soru olmayacaktı, sonra bakan bey örnek soru yayınlayacağız Eylülde dedi, daha Agustos ayında sorular yayınlandı. Bakan bey takmış sınavı yapacağım diye, ama tepkiler durulacak gibi değil.

bote67

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Örnek sınav soruları da yayınlandı. Soru çözerek hazırlanmaya devam edenlerin sayısı artmıştır.

client

Site Gezgini
okula hangi sendikanın temsilcileri gelirse gelsin mutlaka ne zaman uzmanlık sınavı tekrar yapılacak bizde girmek istiyoruz diyenler çıkardı, yani bu sınavı öğretmenlerin çoğu istedi ben şahsen biliyorum