MEB Uzaktan Eğitim CS4 Türkçe Görsel Ders Linkleri

Kodla Büyü
Bana Macromedia Studio 8 Linkleri Lazım elinde olan var ise paylaşabilirmi? Öğrencilerime verip çalışmalarını istiyorum. İnternetten izleyip kotaları boşu boşuna dolmasın.

Must@f' Alıntı:
Bana Macromedia Studio 8 Linkleri Lazım elinde olan var ise paylaşabilirmi? Öğrencilerime verip çalışmalarını istiyorum. İnternetten izleyip kotaları boşu boşuna dolmasın.
Hocam özel bir mesaj gönderdim.

Arkadaşlar benim gibi acemi birisi için gerçekten harika kaynaklar, hepsini indirdim ve benim için gerekli olanları çalışıyorum. Ancak DW. konusunda daha fazla bilgi alabileceğim bir kaynak söyleyebilirmisiniz. Özellikle DW kodlarıyla script konularını anlatan daha ileri görsel bir kaynak söyleyebilir misiniz?

MEB'in bu hizmeti hakikaten çok büyük. Buradan takip etmek suretiyle adobe programlarında söz sahibi olunabilecek kadar öğrenmek mümkün. Ancak programda anlatımda türkçedir. Bütün aramalarıma rağmen dreamweaver CS4 ün türkçesini bulamadım.Adobenin sitesinde de yok. Elimizdeki program ingilizce anlatımda türkçe olunca takip etmekte şahsen ben zorlanıyorum Dreamweaver cs4 ün Türkçesini nerde bulabiliriz acaba daha doğrusu Türkçesi var mı ?

Arkadaşlar MEB uzaktan eğitim linkinde kullanıcı kodu ve şifre istiyor . Kodu ve şifreyi nasıl gireceğiz. okulun kodu ve şifresini denedim olmadı. kod ve şifre girişiyle ilgili bir açıklama bulamadım. Bilgisi olan yazarsa memnun olurum.

musteri53' Alıntı:
Arkadaşlar MEB uzaktan eğitim linkinde kullanıcı kodu ve şifre istiyor . Kodu ve şifreyi nasıl gireceğiz. okulun kodu ve şifresini denedim olmadı. kod ve şifre girişiyle ilgili bir açıklama bulamadım. Bilgisi olan yazarsa memnun olurum.

Uzaktan Eğitim Linklerinin hiçbirinde herhangi bir kullanıcı kodu ve şifre istenmiyor. Yaşadığınız sorunu biraz daha açıklar mısınız?

Geri