meb ultrasurf engeli

Kodla Büyü

user67

Site Gezgini
arkadaşlar meb hattından ultrasurf ile engelli siletelere giriş yapamıyorum galiba meb bunada bir önlem aldı. başka bir yöntem varmı bildiğiniz meb hattından engelli sitelere giriş için y
yardımcı olursanız sevinirim.

bu kadar açıktan bazı şeylerin istenmemesi olayını defalarca söylemiştik hatta arkadaşın biri geçen hafta canını sıkan bir olayı bizle paylaşmıştı öğrencilerin bu tip programları kullanarak sıkıntılar çıkardığını falan hatta son 24 saat konuları arasında forum üyelerinden öğrencilerinden arındırılması gerektiğini öğrencilerin burada cirit attığını yazmıştık.Bu yada buna benzer başka konularda pm atsanız !!! daha sağlıklı olur. diye düşünüyorum

editledim mesajımı. alıntı yapan arkadaş da ilgili linki kaldırsın. Ayrıca verdiğim link meb engeli değil. Download sayfasından yönlendirildiğiniz kısa url servisindeki reklam meb engelli. Reklamı geç dediğinizde program iner.

girdap08 arkadaşın verdiği linkteki yazılım işe yaramadı bende. bu meb iyice katılaştırdı olayı

varsa birdiğiniz bir yöntem bana da pm atarsanız sevinirim :roll:

bote0507b' Alıntı:
u1301 sürümü sorunsuz çalışıyor arkadaşlar. güncel sürümleri çalışmıyor.

u1301 ile de serverlara bağlantı sağlanamıyor hocam. İki okulda da başarılı olamadı

arkaşlar varsa meb engelli sitelere giriş yapan yazabilir mi lütfen hangi yöntemle girdiklerini

hocam banada pm atarmısınız teşekkürler. bi hocamız çok ısrar ediyorda.

Geri