Meb.k12.tr

Kodla Büyü

rohun

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ilçede yeni bi okul açıldı. Okulun web adres tanımlaması ftp şifrelerini almak için meb k12 girdiğimde

' Okulunuza ait mebbis bilgilerindeki problemden dolayı hesap açılamamaktadır. (1010) ' şeklinde bir hata veriyor. Sebebi ne olabilir?

not mebbise giriyor. Sadece meb.k12 ye girmiyor.

mebbisin şifrelerinin sıfırlandığını söylemişti bugun müdür bey belki okul sınıflandırmasına göre yeni şifre tanımlanacaktır ondan hata veriyor olabilir

cevap için sağol hocam ama benim sabah denediğimde mebbise giriyodu. Öğleden sonra şifreler değişti. meb k12 ye hiç girmiyor. Bilgiler eksik diye uyarı veriyor.

Ben halk eğitimde görevliyim, okulda herhangi bir değişiklik olmamasına rağmen ben de meb.k12.tr alanına giriş yapamıyorum. Aynı hatayı veriyor. Sisteme giriş yapabilen var mı acaba?

4+4+4 planlamasından dolayı okulların kurum kodları ve şifreleri değiştiriliyor.bu yüzden bu aralar sıkıntı yaşayabilirsiniz

rohun' Alıntı:
Arkadaşlar ilçede yeni bi okul açıldı. Okulun web adres tanımlaması ftp şifrelerini almak için meb k12 girdiğimde

' Okulunuza ait mebbis bilgilerindeki problemden dolayı hesap açılamamaktadır. (1010) ' şeklinde bir hata veriyor. Sebebi ne olabilir?

rohun' Alıntı:

AYNI hatayı bende alıyorum

Merhabalar.
meb.k12.tr giriş yapamıyorum.
https://okulwebyonetim.meb.gov.tr/login.php#t2

Okulunuza ait mebbis bilgilerindeki problemden dolayı hesap açılamamaktadır yazısı geliyor. 1010 hata kodu
Anadolu Lisesindeyim 4+4+4 den dolayı kurum kodu değişmedi.
...
mebbis yönetici kullanıcı adı, şifrresiylede girsem şifre 10 hane olmasına rağmen 10 hane ya da daha az olması gerektiği uyarısını veriyor....

Geri