meb.k12 sorunu

Kodla Büyü

mesut41

Aktif Üye
arkadaşlar ben yeni bir web sayfası yaptım...bunuda milli eğitimin okullara sunduğu meb.k12.tr uzantılı alandan yayınlamakistiyorum...ancak buraya dosyalarımı yükleyemiyorum..Filezilla programı ile dosyalarımı yüklemye çalışıyorum ama yaa hiç baglanmıyor yada baglntı hemen kopuyor...bu sorunla siz karşılaştınız mı bilmiyorum ama ben fena halde dertliyim bu hususta...yardımcı olursanız sevinirim...tavsiyelerinizi bekliyorum... :cry:
SAYGILARIMLA

Hocam AceFTP 3 Freeware programı ile sorunsuz bağlandım. Bir problem yok bende . İsterseniz bir deneyin.

biraz problemli meb in serveri bu konuda.ben ftp ile attım onda bile sorun yaşadım.son çare ftp deneyebilirsin.

ftp://ftp.meb.k12.tr adresini yazıp kullanıcı adını ve şifrenizi girin. Dosyalarınızı atacağınız alan karşınıza gelecektir. Buraya kendi bilgisayarınızda bulunan sitenizin dosyalarını bildiğimiz kopyala-yapıştır ya da sürükle-bırak taktiği ile atın.

ftp://ftp.meb.k12.tr bu sayfayı tıkladığımda önceden attığım şeyler direkt karşıma çıkıyor...kullanıcı adı veya şifre istemiyor...içindekileride ne silebiliyorum nede bişey ekleyebiliyorum :?:

bende cok denedim ama bir türlü acamadım ?sanırım sorun var

Mrb hcm. Ben şimdi denedim Filezilla ile hiçbir sorun yok.
İsterseniz size Filezilla+Tr yamasını gönderebilirim. Veya sizin yerinizede siteyi yükleyebilirim. Saygılarımla...

Konu açılmışken arkadaşlar ;
bu mebin verdiği alanın kullanıcı adını ve şifresini nasıl değiştiricez.
(ftp şifre ve kullanıcı adını)

ftp.meb.k12.tr adresine girdosya menüsünde farklı oturumu aç seçeneğini tıkla.
tekrar giriş yap
sorun devam ediyorsa bu işlemi başka bir internet baglantısından yapmanı tavsiye ederim

an itibariyle flashfxp ile sorunsuz bağlanabiliyorum. girdiğin alanları kontrol etmen gerekebilir. değişiklik yapmak için www.meb.k12.tr denediniz mi? burda yönetim bölümü vardı sanki.

valla bende arkadaşlar ftp ile gönderiyom ama onla bile sorun yaşadığım zamanlar oluyo
dosya ve kalasörleri tek tek gönderdiğim zaman sorun yaşanmıyor...

mesut41' Alıntı:
ftp://ftp.meb.k12.tr bu sayfayı tıkladığımda önceden attığım şeyler direkt karşıma çıkıyor...kullanıcı adı veya şifre istemiyor...içindekileride ne silebiliyorum nede bişey ekleyebiliyorum :?:
hocam tarayıcınızın geçmişini silip tekrar deneyin; belki çözüm olur. ama en iyisi cuteftp yada smartftp gibi bir program kullanmak.

hoamca' Alıntı:
Konu açılmışken arkadaşlar ;
bu mebin verdiği alanın kullanıcı adını ve şifresini nasıl değiştiricez.
(ftp şifre ve kullanıcı adını)
http://www.meb.k12.tr/ adresinden okulunuzun ilsis şifresiyle giriş yapınca karşınıza çıkan sayfada değişiklik için link vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Geri