Meb İnternetiyle Youtube'a Giriliyor

Kodla Büyü

msa

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Tesadüfen youtube a girilebildiğini öğrendim şimdi. Neden acaba?

Düzeltme: Internet Explorer ile girilemiyor. Google Chrome ile girilebiliyor. Ek herhangi bir program yok.

chrome ile girilemiyor

Düzeltme: Sertifika yüklü olanda giriliyor, yüklü olmayanda girilemiyor

bir kaç haftadır twitter a giriliyordu zaten şimdi diğerlerinide açmışlar

Sertifika yüklü olandan da olmayandan da facebook youtube açık...

bence aykırı sitelere giren oluyorsa hangi okuldan hangi bilgisayardan girildiğini yüklenen sertifikalar buluyormu test etmek için açtılar.

Ben de bilgisayar dersinde öğrencilerin farketmesiyle farkettim :) Garip bir iş vesselam. Kesin bir şey çıkar altından :D

BT sınıfında, Meb Sertifika yüklü öğretmen bilgisayarında facebook, twitter, instagram, youtube vs vs giriliyor.
Öğrenci bilgisayarlarında sertifika kurulu değil, yine hepsine giriyor, sadece youtube arada takılıyor.

şimdi de gizlilik hatası alıyoruz google'a girerken, benzer bir durum yaşayan var mı??

anlayamıyorum arkadaş.. bizde de var 50 tane yöntem ama çıkıp burda avazımız çıktığı kadar bağırmıyoruz.. bırak bildiğin sana kalsın, çünkü buraya yazınca bi kaç güne bildiğinin bi manası kalmayacak.

yildiray75' Alıntı:
bence aykırı sitelere giren oluyorsa hangi okuldan hangi bilgisayardan girildiğini yüklenen sertifikalar buluyormu test etmek için açtılar.

Ondan değil hocam, yöneticilerden birinin feyste birini dürtmesi gerekiyormuş onun için geçici olarak açmışlar, musluğun başındaki arkadaş da namaza gittiyse açık unutmuştur. (Kesin bilgi yayalım :p bi de takip)

61>34' Alıntı:
anlayamıyorum arkadaş.. bizde de var 50 tane yöntem ama çıkıp burda avazımız çıktığı kadar bağırmıyoruz.. bırak bildiğin sana kalsın, çünkü buraya yazınca bi kaç güne bildiğinin bi manası kalmayacak.

hocam bunu niye yazdın anlayamadım?

61>34' Alıntı:

Ben veya başkası buraya yazmasaydı meb in haberi olmayacaktı ve biz rahat rahat youtube gibi sitelere girebilecektik öyle mi? Bunu mu demek istedin? Öyleyse baya yanılıyorsun. :-1:

61>34' Alıntı:
Sakin ol şampiyon, kimsenin avazı çıktığı kadar bağırdığı falan yok. Kimse bir yöntem falan da sunmamış. Sadece olanı söylemiş. Ne var ki bunda?

Aylardır meb hattı üzerinden youtube'a giren öğrencilerimi uyarıyorum, izin vermiyorum. Aynı hat üzerinde oyunları arayan çocuklar MEB uyarısı ile karşılaşıyorlar. IE ve Firefox kullanıyorlar sınıfta.
Bugün ise saat 12:00'den önce denedim ve youtube, facebook, instagram açılmadı ama son derste öğrenci youtube giriyordu yine.

Demek ki neymiş bu sertifika sadece meb sitelerine güvenli bağlantı için değilmiiişşş

Geri