meb hattından açılan oyun sitesi varmı?

Kodla Büyü
zaman zaman panoyun ve oyun pan başta olmak üzere açılan siteler oluyor. Ama bir hafta açılan diğer hafta açılmıyor veya 7 bilgisayar açılıp 8 bilgisayar tarafından açılamıyor. Yani bilgisayarların keyfine de kalmış bir şey...
Tavsiye olarak Eğitici oyun arşivi hazırlayıp bunları kullanabilirsin :idea:

En iyisi okulun kendi sitesinde bir sayfa hazırlamak. Hem öğrenciler okul sitesinin öğrenmiş olur hemde meb filitresine takılmamış olurlar.

örneğin şurdaki oyun sayfası
http://www.700.meb.k12.tr/

mynet oyunda var hocam, çocuklar seviyor. ben okulumun sitesine ekledim ayrıca eğitici oyunları, ordan oynamalarına izin veriyorum, hem en azından savaş, dövüş oyunu oynamamış oluyorlar...

hocam sen hangi oyunun açıldığını öğrencilere sorsan daha iyi olur.çok samimiyim okuşla gelen öğretmenlerin çocuklarına oyun açacak oluyorum bi tane bile site açılmıyo.labaratuvara varıyorum çocukların hepsi oyun oynuyo.

Benim de kendi hazırladığım oyuncek.com sitesi var. Eğitsel içerikli oyunlardan bir arşiv oluşturmaya çalışıyorum.

hattınınıda filtresininde alsın başlarına çalsınlar. ne oyun ne çizgi film. hatta eba içindeki çizgi filmler bile açılmıyor. meb.gov.tr dışında neredeyse hiçbirşey açılmıyor.

Geri