MEB harici ADSL bağlantısı olanlara soruşturma açılacak

Kodla Büyü
Yerinde bi uygulama olur bugüne kadar 4 okulda çalıştım birinde meb dışı internet hattı vardı. İstismara açık bi sistem memurundan idarecesini kadar okey oynayanları biliyorum. Kimse bilişimcilik oynamasın, herkesin evinde interneti var bu zamanda.

paradiso' Alıntı:
Yerinde bi uygulama olur bugüne kadar 4 okulda çalıştım birinde meb dışı internet hattı vardı. İstismara açık bi sistem memurundan idarecesini kadar okey oynayanları biliyorum. Kimse bilişimcilik oynamasın, herkesin evinde interneti var bu zamanda.
:+1:

Devlet imkanlarının özel işler için kullanılmasına bende karşıyım. burda bahsedilen gibi bir çok kullanıcı (müdür / müdür yardımcısı / memur / öğretmen vb..) ile karşılaştım. Kaçırdığı diziyi izleyni de gördüm. Film indirip evde izleyenini de. Ama zamanında büyüklerimizin de dediği gibi KÖTÜ ÖRNEK ÖRNEK DEĞİLDİR

Yukarıda bahsi geçen kötüye kullanım oranı toplam öğretmenler içinde % kaçtır acaba. Karara tepki veren öğretmenlerimin de dediği gibi PEKİ İYİYE KULLANMAK İSTEYENLER NE YAPACAK !!!! Hep kötüyü ele alıyoruz. Ya İYİ !!!

Biz eski okulumda server üzerinden kendimiz filtleyerek verdik. Server ile ilgilenen arkadaş fanatik beşiktaşlı idi. Google da FB, GS kelimelerini bile aratamıyorduk engellenmişti :mrgreen: Söylemek istediğim Suyun başında kim varsa yasaklı siteleri de o belirliyor. Siz önce bu sistemi düzeltin. Filtreleme gerçek anlamda ve doğru şekilde çalışsın. Kendi üzerinize düşen yükümlülükleri yerine getirin. sonra uymayana hesap sorun.

Herkes kapısının önünü süpürse, şikayet etmek yerine çözüm yolu geliştirse problem kalmaz zaten.

İnternet yavaş, filtreli ee? Vazgeçmek çözüm mü? Tabi ki değil. Her zaman bir yol vardır.

Selamlar

Geri