MEB engelini nasıl aşıcam halen bulamadım?

Kodla Büyü
3g sizin oralarda çekiyor olabilir hocam ama biz burada 2g ile idare ediyoruz hala ....

bende bir ara ultrasurf kullanıyordum ama acayip yavaş :( artık önemsememeye çalışıyorum :lol:

ya da proxy ile bağlan bi server a . bunu evden daha önce deniyodum işe yarıyordu ama uğraşması epey uzun zaman alıyor. okuldan hiç denemedim

yildiray75' Alıntı:
ya da proxy ile bağlan bi server a . bunu evden daha önce deniyodum işe yarıyordu ama uğraşması epey uzun zaman alıyor. okuldan hiç denemedim

okulda işe yaramıyor

arkadaşlar proxy sitelerinin https:// olanlarını deneyin "fly" proxy çalışıyor. birde ttnet adsl harici internet aboneliğiniz varsa evinizde (smile, süperonline vb) onun kullanıcı adı şifresiylede sınırsız erişim kazanabiliyormuşsunuz. (arkadaşta çalışıyor). ttnet adsl şifreleri olmuyor!

Arkadaşlar merhaba, programlarla meb in internet engeli aşılmıyor. Farklı bir yöntemle çoğu siteye girilebiliyor ama :) Girmek istediğiniz sitenin web adresini kopyalıyorsunuz, daha sonra google translate sayfasına giriyoruz (google anasayfada üstteki çeviri bağlantısına tıklıyoruz), kopyaladığımız web adresini buraya yapıştırıp tercüme et butonuna veya enter a basın bu kadar. (Not: Dosya indirme sitelerinde çalışmıyor)

yildiray75' Alıntı:
evde pc yi açık bırak Teamviewer ile bağlan biraz uzun oldu ama işe yarar :d

bende bu yöntemi kullanıyorum... evde sürekli açık zaten pc, ihtiyaç halinde teamviewer ile bağlanıyorum... az öncede hotspot shield programını kurdum bilgisayara, bağlanması uzun sürdü ama en sonunda bağlandı ve şu anda facebook açık bilgisayarımda.

xcv01' Alıntı:
yildiray75' Alıntı:
evde pc yi açık bırak Teamviewer ile bağlan biraz uzun oldu ama işe yarar :d

bende bu yöntemi kullanıyorum... evde sürekli açık zaten pc, ihtiyaç halinde teamviewer ile bağlanıyorum... az öncede hotspot shield programını kurdum bilgisayara, bağlanması uzun sürdü ama en sonunda bağlandı ve şu anda facebook açık bilgisayarımda.

iimiş :lol:

Yukarda yazdım arkadaşlar "HOT SPOT SHIELD". Hala proxy, Teamviewer falan anlamadım. Biz tüm okul kullanıyoruz, hiç yavaşlama yok çatır çatır bağlanıyorum. 4 mbit internet var okulda, 400 k ile download yapıyorum.

dirty_y' Alıntı:
Yukarda yazdım arkadaşlar "HOT SPOT SHIELD". Hala proxy, Teamviewer falan anlamadım. Biz tüm okul kullanıyoruz, hiç yavaşlama yok çatır çatır bağlanıyorum. 4 mbit internet var okulda, 400 k ile download yapıyorum.
:+1:

evet kesinlikle hotspot shield :)

Hocam hotspot shield hangi versiyonunu kullanıyorsunuz? Bende waiting for server diyor ve bağlanmıyor bekliyor.

Metehan' Alıntı:
https://www.flyproxy.com/
Yarına kalmaz kapatırlar. Bu arada proxy sitelerine güvenmeyin. Username ve parolalarınızı adamlara emanet ediyorsunuz benim face patlamış demeyin sonra :)

Bence bu konu banada demekten öte gitmez. Çözümü olsa paylaşırdım.

zafer_can' Alıntı:
Hocam hotspot shield hangi versiyonunu kullanıyorsunuz? Bende waiting for server diyor ve bağlanmıyor bekliyor.
hocam versiyonunu bilmiyorum ma google ye hot spot shield yazıp aratıyorum ve indiriyorum.

Geri