MEB engeli olmayan oyun siteleri

Kodla Büyü
Yarından itibaren hepsini kapanmış olarak görürüz.. Bu tarz şeyleri ÖM oluyla paylaşırsanız daha iyi olur... Malum "aramızda Casuslar olabilir :) "

arkadaşlar bilemiyorum uğraşır mısınız uğraşmazmısınız da ben bi siteden (haber53.com en son açıktı oyun sitesi) yaklaşık 1200 tane oyun indirdim. yaklaşık 2 ay bu oyunları eleme sürecine girdim (ayıkladım desem yeridir kıs oyunu spor ders macera vs.). sonra da ağda çalışacak şekilde web sitesi yaptım. şu an çocuklar (istediğim zaman o ayrı) harıl harıl oyun sitesi aramıyorlar girip oyunlarını oynamaktalar. internette işi olan da internet girip (en azından biraz daha hızlı olarak) araştırmalarını yapabiliyorlar.

ferdison' Alıntı:
arkadaşlar bilemiyorum uğraşır mısınız uğraşmazmısınız da ben bi siteden (haber53.com en son açıktı oyun sitesi) yaklaşık 1200 tane oyun indirdim. yaklaşık 2 ay bu oyunları eleme sürecine girdim (ayıkladım desem yeridir kıs oyunu spor ders macera vs.). sonra da ağda çalışacak şekilde web sitesi yaptım. şu an çocuklar (istediğim zaman o ayrı) harıl harıl oyun sitesi aramıyorlar girip oyunlarını oynamaktalar. internette işi olan da internet girip (en azından biraz daha hızlı olarak) araştırmalarını yapabiliyorlar.
Hocam şu oyunları zipleyip atsanız buraya :) Oldukça indiren olur.

hocam kusura bakmada ne yapacaksın oyun sitelerini? biz oyunları yasaklıyoruz bu bölümü okuyan bir öğrenci sene sonuna kadar oyun oynar.

sadece eğitici oyunların olduğu bir site var mı,
zeka oyunlar matematik oyunları gibi...
geriye kalan hepsini engellemeyi düşünüyorum.

Meb engeli olmayan oyun siteleri bilenler özelden yazabilirmi rica etsem. Buradan yazıp da onlarida engelletmeyelim.

Geri