meb destekli bulut depolama

Kodla Büyü

yildiray75

Süper Üye
Süper Üye
eba harici okulda kullanabileceğimiz bulut depolama varmı?

yandex kullandım en son girmiyor diye google drive geçtim şimdi o da bağlanmıyor

Benim bildiğim kadarıyla google drive vardı tek 15 nisan 2016 sonrası onuda engellediler sağolsunlar

yav iyi kullanacaz illa istiyolar eba bulutu.
yav kardeşim 10 gb veriyo ha süper çok iyi iş beceriyosunuz da 2 ay sonra silinecek ne varsa gidicek bütün dökümanlar kalacaz ortada. dosya yüklemesi de web arayüzlü insan bi disk gibi tanımlı ekran koyar heme kopyalarız geçeriz. deneme tahtası gibi anasını satayım

yildiray75' Alıntı:
yav iyi kullanacaz illa istiyolar eba bulutu.
yav kardeşim 10 gb veriyo ha süper çok iyi iş beceriyosunuz da 2 ay sonra silinecek ne varsa gidicek bütün dökümanlar kalacaz ortada. dosya yüklemesi de web arayüzlü bi disk gibi tanımlı ekran koyar heme kopyalarız geçeriz. deneme tahtası gibi anasını satayım
Doğru söylüyorsun hocam. 1 gb a yakın not yükledim. bir gün baktım hiç biri yok. Eba SYNC yapsınlar belki kullanırım. Ama 10 gb çok az benim için. Ben programlarımı tutmak için 4 tane google drive hesabı kullanıyorum. 60 gb lık alan yani. 10 gb benim dişimin kovuğuna yetmez. Üstelik evde yarıda kalan işimi okulda okulda yarım kalan işime ise evde devam ediyorum. Var mı sizin ebanızda böyle bir sistem. Ya bi bırakın ya. Küstüreceksiniz o olacak sonunda.

sabit ip niz varsa evdeki bilgisayarınıza owncloud kurun deneyin hocam. hem harddiskiniz kadar kapasiteniz olur.

Dosya depolamada son durum nedir? Hangi servisler meb hattında açık?

Ben kullanmaya Çalışmayı ve Meb'in yasaklarına çözüm aramayı bıraktım artık çözüm buldukça engelleniyor.

zoho kullanılabilir yada bir hosting alıp hem siteniz için hem de owncloud yükleyerek dosyalarınız için kullanabilirsiniz

sadoo_' Alıntı:
Ben kullanmaya Çalışmayı ve Meb'in yasaklarına çözüm aramayı bıraktım artık çözüm buldukça engelleniyor.

Hocam size sonuna kadar katılmakla birlikte ben bulduğum çözümleri burada paylaşmayı bıraktım. Ne paylaşıp ayağıma sıkacağım, mis gibi kullandığım yöntemleri yazıp kaba tabirle "Eşeğin Aklına Karpuz Kabuğu" düşüreceğim.

Geri