MEB de sorun.. Tarayicini script özellgi

Kodla Büyü

reyhani

Site Gezgini
Yaa arkadaslar. Ben laptopa nod 32 ile virüs taramasi yaptirdim. Ama simdi de bazi programlarda hata veriyor. En önemlisi de MEB'de sayfaya girmiyor. Ve ;
Sorunsuz kullanım için bu tarayıcının script özelliklerinin açık olması gerekmektedir. Sistem özellikleri uygun değilse, üstteki form aktif olmayacaktır.
diye hata veriyor. Bir türlü düzeltemedim. Flash Player yüklü görünüyor. Ama çalismiyor. Bir üst versiyonunu da yükleyemiyor. Ne yapacagimi bilemedim. Acaba daha önce böyle bir seyle karsilasaniniz oldu mu ? Bana yardim edebilir mi ?

msn'e giriyor ama gelen kutusunu açamıyor. Bu işten anlayan yok mu arkadaşlar. İnternet özellklerini de değiştirdim. Ama olmuyor. Yardım...

Bende de vardı aynı problem bulamadım bir türlü çözümünü. Explorer 10 yüklüydü, 9 yaptım script hatası düzeldi fakat bu seferde e-okulda ki kaydet butonu aktif olmadı. Neden kaynaklandığını anlamadım. Çözümünü bilen varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.

:verymad: çok sinir bozucu bişey, neden kaynaklandığı belli değil ya da ben bulamadım, chorme'de hata vermedi ama ie'de ısrar edersen formata kadar gider.

Geri