MEB BTY Öğrenci ders kitapları

Kodla Büyü

katafalk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba. Ders kitaplarını sanırım EBA'ya koymuşlar ancak direk öğrenci ders kitabı diye bulamadım, Öğrenci Materyalleri diye bir şey var o mu yoksa?

Daha önce bir yerde direk pdf olarak ders kitabı şeklinde indirileniliyordu sanki....

Merhaba. Ders kitaplarını sanırım EBA'ya koymuşlar ancak direk öğrenci ders kitabı diye bulamadım, Öğrenci Materyalleri diye bir şey var o mu yoksa?

Daha önce bir yerde direk pdf olarak ders kitabı şeklinde indirileniliyordu sanki....
Evet. Ayrıca sunu görüntü gibi ek materyal de eklenmiş. Geçen seneye göre ufak tefek eklemeler var.
EBA dersler bölümünde ufak tefek eklemeler var, soru sistemi bölümünde bilişimle alakalı sorular eklenmiş.

Hocam, http://kesfetprojesi.org/ sayfasını mı kastediyorsunuz? Ben dersler için buradaki dosyaları kullanıyorum.

Geri