MEB Bilgi Edinme

Kodla Büyü

turhan287

Aktif Üye
Meb Bilgi edinmeye 20/03/2012 tarihinde cevaplanması gereken başvurum hala yanıtlanmadı. Takip kısmındada cevap kodu bölümü boş mailde ne spam bölümünde nede gelen kutusunda gönderilen cevap yok ne yapmalıyım?

Hocam bana bir ay sonra cevap yazılar. sanırım sizin bilgi edinmede mail atarken şu vakte kadar cevap verilir diye bişey olması lazım oradan bakabilirsiniz

takip numaranla tekrar mail at. .... numaralı dilekçeme .... tarihinde cevap verilmesi gerekirken hala cevap verilmemiştir. dilekçeme neden cevap verilmediğini ve dilekçemde belirtiğim hususlarım tarafıma bildirilmesini arz ederim şeklinde yaz bir haftaya özür telefonu gelir.

Hiç bir şey yazma.. Başvurunuzu bağlı olduğunuz İl MEM'e yollarlar. Oradan resmî yazıyla isterler soruyu. SOnra resmî yazıyla İl MEM'e yazarlar. Onlar da sizin maile yollarlar... (NOT: Yaşanmıştır:))

bilgi edinme sistemi kapandı mı ? noluyor ben bişey anlamadım. bu yıl yazdıklarımın hiçbirine cevap gelmedi ? kurcalamayalım mı yani. başımıza iş mi alırız :)

Sorduklarınız sanki onlar muhatapmış gibi direkt il mem'lere gidiyor zaten. Bilgi Edinme! sistemi oldu bu bilgi edinme sistemi!

il milli eğitimlerde bu bilgi edinmeyle ilgili çalışan 2-3 kişi var artık. onlar sorulara cevap yazıyor. bakanlığa, bimer yazılan tüm şikayetler buraya gidiyor...

Geçenlerde normla ilgili bir şikayette "Biz Türk Milleti 1500 yıl önce göçebe hayatı bıraktık. Ama sizin uygulamalarınız bizi ubuna mecbur ediyor" diye yazdım. Beni aradılar memden "Hocam ben bunu müdüre nasıl çıkarıcam" falan diye saçmaladılar. Ben de "Küfretmedik ya hakkımızı savunuyoruz" dedim. Sonra da şahsen tanıdığım ve beni pek sevmeyen bir mem müdür yardımcısı cevap atmış, direkt mailime. MEBin tasarrufudur ve yasaldır diye...

Geri