Meb ajanda doğrulama kodu

Kodla Büyü
Bu sürekli kod üretiyor.Normal mi?Bilgisayardan mebbise gireyim dedim.Telefondaki sürekli değişen koddan istedi yine.

mebbiste şifre üret kısmında da edevlete bağlan diyor bağlanıncada bilgiler alınmadı diyip dışarı atıyor.

Mebajanda kodu verilmiyor çünkü sistem bozuk. Bu saatte denedim gene kod vermiyor, sebep yoğunluk olamaz. Bir kere de adam gibi çalışsın MEB sistemleri de bizi şaşırtsın. Çalışmayan sistemi neden canlıya alırsın, o da ayrı bir muamma.

Dün giriyordum ne güzel ne oldu bugün olmuyor bir türlü, Meb ajanda da Playstore dan güncellenmiyor.

Önceden MEBBİS'in bazı kısımlarını MEB hattı dışında kullanmak içindi şimdi herkese zorunlu tutmuşlar. Yakında isyan başlar kimse zırt pırt kod girmek istemez. Bir de güncel versiyon var diyor ama kendi içindeki tarayıcıdan açmaya çalışıyor. Arkadaşım direkt telefondaki Play Store veya App Store uygulmasına yönlendirsene.

Arkadaşlar ben bilgisayardan MEB hattı dışında bağlantıyla kod alabildim.

Karekod çalışmıyor bende bugün. "Karekod giriş isteği oluşturulamadı" şeklinde hata veriyor.

neyin güvenlik önlemi bu arkadaş ya , kullanıcı adı ve şifre neden yetmiyor. 2 faktörlü dogrulama vs gerek var mı
aynen öyle halbuki içeride yönetim kademelerinde bütün bilgilere erişebilen okul idarecileri var ki(ahlaklı namuslu şerefli olanları tenzih ederim)bilgileri okulda diledikleri gibi görüp-erişebilip diğer personellerle paylaşıyorlar (nereli olduğun(ırkçı olanlar özellikle bu tür bilgileri öğrenmek istiyorlar) evli bekar tc doğum tarihi anne baba adı vs...)

Karın ağrısına çevirdiler bu işi.
Mobil banka uygulaması bile bu kadar güvenlik önlemi almıyor.

Mebajanda kodu verilmiyor çünkü sistem bozuk. Bu saatte denedim gene kod vermiyor, sebep yoğunluk olamaz. Bir kere de adam gibi çalışsın MEB sistemleri de bizi şaşırtsın. Çalışmayan sistemi neden canlıya alırsın, o da ayrı bir muamma.
Arkadaşlar, öncelikle e devlet ile mebbis giriş yapacaksınız. Mebbis giriş yapıldıktan sonra kişisel bilgiler müdülünden , parola oluşturma menüsü var, oradan geçiçi parola oluşturacaksınız .

meb ajanda kodunu girince doğrulanamadı hatası veriyor ve giriş yapmıyor. müdür yardımcısı olduğu için e devlet ile girince de dys açılmıyor. dys web var sadece. yetkileri güncelle deyince de hiçbirşey olmuyor....

Meb çığlıklarınızı duydu galiba, şimdi sisteme giriş yapılamıyor

MEBBİS, MEB Ajanda'nın ürettiği doğrulama kodunu, bugünde tanımadı. Bu nedir arkadaş yaa...! Sanki MİT teşkilatıyız da, sistemde de, ülkeyle ilgili hayati bilgiler varmış gibi; neyin önlemi bu...? 30 saniyede 1 değişen ama, işe yaramayan doğrulama kodu filan...

2 Gündür DYS açamıyorum, açsam bile hergün 20 defa mebbise giriş yapan insanlarız, bazen telefon interneti olmuyor falan falan, Şu an çok yanlış bir uygulama gibi duruyor. E devlete de bir şifre ile giriyoruz ne olmuş yani

MEB Ajanda uygulamasına iOS için güncelleme geldi:

Ekli dosyalar

• IMG_4928.jpeg
    IMG_4928.jpeg
    194.6 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_4929.jpeg
    IMG_4929.jpeg
    91.1 KB · Görüntüleme: 35
Geri