Meb Ağında Youtube Engeli Kalktı

Kodla Büyü
video indiremedim
daha sonra seyretmek için video indirmek istedim olmadı bi yol bilen varsa yazarsa sevinirim selamlar

Hafta başından beri açık youtbe.Video indirme eklentileri ve denediğim birkaç indirme yöneticisi (JDownloader-Wondershare Donwloader) maalesef indiremedi. Bir de kısıtlı mod varsayılan olarak açık şekilde ve kapatılamıyor. Ağ yöneticisi tarafından etkinleştirildi diyor, dolayısıyla çoğu içerik şu an için yine görüntülenemiyor.

idarecilere kıyak geçilmiş gibi sanki, okulun ilk haftası kapatılır, kapatılmalı, sonra idareciler başımıza ekşir, hocam bu internet niye bu kadar yavaş diye, haksız mıyım?

Okuldaki işlerim bitmediği için cumartesi günü okula geldim bi bakim dedim hoooooop Youtube Yasaklanmış

Kıymetli arkadaşlar okulumuzda bir tane Zyxel modem var ve bütün cihazlar meb hattı üzerinden o modeme bağlı. Cat6 kablo takılı cihazlarda YouTube sorunsuz açılırken WiFi ile aynı modeme bağlandığınızda YouTube maalesef açılmıyor. Modem arayüzüne girip özellikle filtre mi var diye baktım bir şey göremedim. Meb sertifikasını da yüklüyorum fakat sorun devam ediyor. Sizce bu nasıl olabilir? Kablo ile açılan sayfalar WiFi ile neden açılmaz?

Vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim

Kıymetli arkadaşlar okulumuzda bir tane Zyxel modem var ve bütün cihazlar meb hattı üzerinden o modeme bağlı. Cat6 kablo takılı cihazlarda YouTube sorunsuz açılırken WiFi ile aynı modeme bağlandığınızda YouTube maalesef açılmıyor. Modem arayüzüne girip özellikle filtre mi var diye baktım bir şey göremedim. Meb sertifikasını da yüklüyorum fakat sorun devam ediyor. Sizce bu nasıl olabilir? Kablo ile açılan sayfalar WiFi ile neden açılmaz?

Vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim

Bizde de laptoplar wifiyi kullanabiliyor ama cep telefonları hiçbir yere giremiyor sertifika yüklememize rağmen.

"Bizde de laptoplar wifiyi kullanabiliyor ama cep telefonları hiçbir yere giremiyor sertifika yüklememize rağmen."

bu soruna çözüm bulan oldu mu

o kasten yapılmış bir durum sanırım. gördüğüm tüm okullarda aynı durum vardı.

Engel sayfası mı geliyor yoksa boş ekran mı oluyor hocam?
Kesinlikle sayfa hiç açılmıyor bazen 500 sayfa hatası veriyor. Peki bu nasıl mümkün olur? Modem de öyle bir ayar zaten yok. Yani ethernet portundan bağlanan İnternete girsin ama WiFi den bağlanan giremesin gibi bir özellik ben şimdiye kadar hiç görmedim.

Geri