MEB Öğrenci İmage DVD

Kodla Büyü
link güncellenmiştir.

Dosya Taşıma sırasındaki geçiçi gecikmeden dolayı kusuruma bakmayın. malum yapacak iş çok çalışacak zaman az.

iyi günlerde kullanın kolay gelsin.

Teşekkür ederim. Bilgisayarları yeniden yükledim. Ancak güvenlik kartlarını yükleyemekim. Yardıncı olursanız memnun olurum.

evet bende de aynı sorun çıktı. düzelene kadar linklerin yanına bir uyarı koyalım isterseniz arkadaşlar. boşuna indirmesin millet

vestel imaj öğrenci cdlerini 4-5 bilgisayara kurdum. ancak şimdi kuramıyorum, sonuna gelince hata veriyor. xp geri yukleme medyasıyla formatliyim dedim, o da sorun, iledlemiyor, siyah ekran gelip kalıyor, Kaç gundur uğraşıyorum, guvenlik kartını donanımsal olarak çıkartsam da aynı,Vestel öğrenci imaj cd si bulsam olur mu ki, imaj cd lerinin buradaki linki de çalışmıyor, Napmalıyım, yardımcı olursanız çok sevinicemmmm.

Sayın hocam, beklemek yerine bir bilgisayara temiz kurulum yapın, acronis ile yedeğini alıp, kendi imaj dosyasını oluşturun.
Hem kafanıza göre ayarlarını yapmış olursunuz, hem de güncel programlar vs. kurmuş olursunuz.

Yakup Hocam
acronis tam anlamıyla yapamadım bir türl üöğrenemedim.bunun boot cd si varmıdır.vaktiniz olursa yardımcı olabilirmisiniz.boot cd si varsa link verebilirmisiniz.
nasıl çalıştığını bilmiyorum

Geri