MDM siz tablet verdiler. Neyin Nesi Bu?

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Biraz önce Müdür bizim adımıza ilçe milli eğitime tablet göndermişler dedi. 1 tene e tab 5. Tabletin kutusuna baktım. Öğrenci Öğretmen yazan yerde "MDM'siz" yazıyor. Hemen kaptım bizim müdürün elinden bilişimcilere gelmiştir o diye.
Açtım baktım. Youtube uygulamasında direkt youtube a girdi. Ama tabi meb ağı face girmedi.
Nedir bu MDM siz tabletin aslı bilen var mı?

öğretmen tabletlerinde facebook youtube gibi uygulamaların yasaklanması kalkacak diye duydum o yüzden root atmayın dediler hocam

Tüm ilçelere gitti o şube müdürleri ve milli eğitim müdürlerine. Bakanlığın bi uygulaması.

Evet bugün ilçede şube müdürünün yanında oturuken ilçe formatörü de getirdi. Baktım MDM siz yazıyor. Sınır yok hER YERE GİRİYOR.

Evet yanlışlıkla bizim okula gelmiş. Şube müdürününmüş geri istedi.

dijireis79' Alıntı:
Evet bugün ilçede şube müdürünün yanında oturuken ilçe formatörü de getirdi. Baktım MDM siz yazıyor. Sınır yok hER YERE GİRİYOR.
Bizim 2. dağıtım. Yeni dağıtılan öğretmenlere sordum hiç bir yere girmiyor dedi. Hatta face bile girmeyen tableti napayım diyordu bi tanesi. Dur bi daha sorayım ben şunu

il ilçe müdürlüklerine giden tabletler. eba kaydı istemiyor. okula ve öğretmenlere ondan gelmiyor. geldiyse ilçeye verin. onlarındır.

Geri